confessions

mudo

Yazar

  1. toplam entry 265
  2. takipçi 0
  3. puan 964

flagy 500mg

ülkemizde, ishal tedavisinde akla ilk gelen ve metronidazol içeren ilaç.

prospektüsünde baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik, ağızda metal tadı gibi bin türlü yan etkisi olduğu yazan; kullanım sırası ve kullanımı bırakıldıktan sonraki ilk üç gün içinde kesinlikle alkol alınmaması istenen bu ilaç, bende bu etkilerin birini bile göstermeyerek, beni hayrete düşürmüştür. hatta bu hayret içindeki ruh halim giderek endişeye dönüşmektedir.

3. gün kullanımı sonrası neredeyse bir büyük devirmiş olsam da zerre yan tesir gözlemedim kendimde!

ya çok erken konuşuyorum, ya da insan değilim ben!

ishal

ankara’da son günlerin moda hastalığı. şehir şebeke suyunun kızılırmak’tan alınmaya başlanmasıyla, artış başladığı söyleniyor. flagyl 500mg önerdi işyeri hekimim, şimdilik sorun yok!

accuweather.com

uzun zamandır web sitesi üzerinden şantiyelerimizin bulunduğu ’iller/ilçeler/köyler/mezralar’a kadar hava durumu takip ettiğim site. inanılamayacak kadar doğru tahminde bulunuyor olması güzel.

intikam

bu akşam da benim için yayınlanacak olan yeni dizi.
iş seyahatinde olduğum için tam saatini veremedim henüz, ama 23:00’dan sonra gözünüz kanalda olsun!

independence

daha önceki senelerde ne oldu bilmiyorum, ama sözlüğe kaydımın kabulünü takip eden 2012 ve 2013 yıllarına ait ilk entry’leri benim girmemle, bilgi sözlük için düello başlatmış olduğu anlaşılıyor. 2014 yılının ilk entry’i için açık açık hodri meydan dedi iyi mi? #1062984
altın kemeri takayım, terk edeceğim çayırı jedim; söz!

edit: imlâ

2012

3 saat daha dişimi sıkarsam, tek dal da olsa hiçbir gününde sigara içmediğim bir yıl olacak kendisi. aynı şeyi 2013 ve sonrasında gelecek yıllar için de söyleyeceğimi müjdeleyebilirim buradan. (bitti bu iş)

melik birgin

teknoloji, kol ve bacak gibi beyin protezinde de başarılı olabilirse; toplumda kendisine bir yer edinebileceğinden kuşku duymadığım zevat.
0 /