gece

epikuros
gece yapılan partilerin ve baloların genel adıdır. en çok da lise mezuniyet baloları için kullanılır. "mezuniyet balosuna geliyon mu" diye değil de "geceye geliyon mu" diye sorulur.

bir dil uzmani olarak gammaz

sinirsahibi
sozcukler icerisindeki apostroflari arastirmak suretiyle her an yazari diken uzerinde tutan insandir kendisi. zira su an bir tane olan bu zat-i muhteremin ortaya cikmasi halinde entrylerini de turk dil kurumuna copy paste yapilmak suretiyle kontrol ettirilecek, naciz yazariniz sinirsahibi ise konunun pesini birakmayacaktir. kendisinin ortaya cikmamasi durumunda gammazin da krali olunacaktir.

davulcu vedat

dalyarock
nereden çıkacağının bilinmemesiyle ünlü internette bir çok diyaloğu dolaşan halk kahramanı.

+iniş izni istiyorum kule
-yok
+kule?
-izin yok.
+siz kimsiniz?
-vedat ben açık tribünden, davulcu vedat

anal seks yapıp bakireyim diye dolaşan kız modeli

bloody mary
kendi yapsa adı ibneye çıkacağı için, ne olur ne olmaz diye kendini tutan er kişinin, bu kıskandığı kızlara bok atma şeklidir..
anal seksimizi de yaparız..
istersek bakire de oluruz..(bkz: oh)berbat sonrası gelen edit:efendim eşcinsellere karşı hiç bir kötü niyetim yoktur..yanlış anlamayınız..
bunun çıkarılması için de ibne kelimesi özenle seçilmiştir..

türk

imgoindeeperunderground
turk milleti henuz 100. senesini doldurmamis (1923 - 2004) olmasi sebebiyle anlasilan hic bir zaman gucu olmamis denmek istenmektedir ki aslen bir turk dunyaya bedeldir.
ancak soyle de bir durum vardir ki osmanli ruyasi ile yasamak insani pek de ileriye goturemez nitekim dun dundur bugun bugundur ve fakat onemli olan yarina bakabilmektir. bu milletin gucu damarlarindaki asil kanda mevcuttur, almanlar aslinda bunu sanirim tarihte ornekleri ile gozleriyle gormustur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol