ekşi'den bilgi'ye geçme sebepleri

0 /
physicothinker
koru hastanesi olayi etkili oldu tabi ancak eksideki cogu yazarin nefret soylemleriyle insanlari ayristirmasi, yazarlarin birbirlerine her turlu kufuru saygizisizca edebilmesi ve etmesi beni eksiden soguttu. bilgi sozlukte yok boyleleri. bu sebepler yeter de artar bile.
onlytobewise
Bölücülüğün ve ayrıştırıcılığın hat safhada olması.koru hastanesi hakkında ki şüpheler ise cabası.ve troll eksikliği harika hissettiren bir başka sebep.
ohcaptainmycaptain
Bizbize, dizdize durumu var. Benim için geçme sebebi koru rezaleti ve ekşinin doğru tarafta durduğu konusundaki şüphelerim. Güçlünün yanında sorgulamadan duranın vicdanı yok bende
goaskalice
ekşi'de toplu şekilde verilen tepki son yıllarda gördüğüm en mantıklı olaydı. hiçbir şeye itiraz etmemeye hakkımızı aramamaya o kadar alıştırılmışız ki geride kalanlar hala alıştırılıdığı şeyi yapıyor. bana garip gelen kısmı bu. ya ne bileyim dışarda bile bir fincan kahveyi 35 tl'ye satmaya kalksan "aa okey buyrun" diyip bozuntuya vermeden kahveyi içecek olan insanlar var, yığın yığın. aynı onlar..
inception
tema degildir tabiki tema olsa burda işin ne derler adama tema herseyin baslamasindaki gorünen sebebtir. ekşiseylerin acilmasi yazarlardan isinsiz kullanilmasi. reklamlar,seviyenin düşmesi her yerde küfür olmasi.
mrbzby
ekşi sözlük yönetiminin yazarlara olan "ben yaptım oldu" tutumu, girilerin mahkemede size ait olması ama paylaşımda onlara ait olması, keyfi yazar uçurmalar, her yerden fırlayan reklamlardan dolayı okumanın zorlaşması ve yeni tasarımda sunulan "devamını gör" özelliği bu sebeplerin birkaçıdır.
bilgisozlk
ekşide direniş gösterenlerin çoğu aklı başında insanlar olarak bakıyorum, aklı başında insanın burda olması memnuniyet verici.,..
sebep sadece yazarlara koyun muamesi yapılması.
profesyonelogrenci
herkes için farklı olabilecek sebepler. çaylaklara sorarsanız bekleme süresinin uzun olması başı çekiyor. yazarlara göre de çok fazla ve niteliksiz alım yapıldığı için kalite gün geçtikçe düşüyor. sol framede dönen başlıklardan ve altına girilen kutsal bilgi kaynağına yakışmayacak entrylerden şikayetçiler. yani iki ucu boklu değnek.

yazarın da çaylağın da hemfikir olduğu tek konu ise yönetim. bir tema için başlayan eleştiri başlığı ekşi şeyler, yönetici arkadaşın ilgisiz kalması, hukuksuzluk, kendilerini güvende hissetmeme gibi bir çok sebeple büyüdü toplu bir isyana kaydı. en son sözlüğün dilini yumusatmak adı altında herhangi bir kritere bakılmadan toplu bir kadın yazar alımı da yapılınca hem bize kapımda sıra var mesajı verilmiş oldu hem de kalitenin daha da düşeceği tescillendi.

herkesin buraya gelme sebebi bir nefes almak oldu. sadece bir nefes.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol