ekşi'den bilgi'ye geçme sebepleri

0 /
otia
tebdili mekanda ferahlık vardır..ayrıca da son günlerdeki moderatör tavırları ve keyfi uygulamalar yeter dedirtti sonunda..
vespacianus
bütün gün insanlık, etik ve erdem gibi değerleri sorgulayıp duran şahsımı körelttiği için..

son 1 senedir ne zaman girsem ekşi'ye mutlaka ortada bir ayrılıkçı çatışma , diz boyu hakaret ve küfür.. onur kırıcı cinsten sözler, moderatörler zaten cabası. öte yandan kanzuk'un sözlüğü kendine eğlence malzemesi yapması.
bütün bunlar ekşi'den kaçmak için yeterli nedenler bence. burası şimdilik iyi görünüyor ama sil baştan bir sözlük oluşturmak takdir edersiniz ki zor bir iş. o yüzden beyinlerinize kuvvet; bol bol entry girmek gerekiyor.
morukdiyebil
çaylak olarak senelerdir bekliyor olmak olabilir.. şaka şaka yeni format harbiden olmamış ve reklamı geçtim ekşişeylerin açılmış olması yazarların izni olmadan yazdıklarının paylaşılması tarafımca pek nahoş bir durum olduğundan mütevellit bende buraya gelmiş bulunmaktayım.
selam olsun.
cameldevesi
sitenin beyaz tonu denmiş katiyen inanmayınız efendim. neden pek tabii yönetimin bizler insan yerine koymamasıdır. bakarsanız göreceksiniz ki bilgi sözlüğün de tonu bembeyazdır.
kanra
nerde la ekşiciler hani? bari 4 .yü tamamlayıp da okey atalım.bkz:buralar bir zamanlar tarlaydı ve hep tarla olarak kalacak.
kafkaskartali
ekşi sözlüğü sözlük yapan ve ülke gündeminde ana gündem maddeleri yaratabilip kitleleri yönlendirebilme vasıflarını sahip yazarların, düşünce ve fikirlerini umursamayan obur ve instagramda yemek paylaşma meraklısı görgüsüz bir moderatöre sahip olması.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol