alttaki yazara soracaklarım var

0 /
gregostertag00
Sevgili üstteki yazar sen sormadın ama ben söyleyeyim. Ben kendi sorunlarına çok sıkılan biri değilim. Yaşadığım ülkenin yaşadığı sorunlar beni daha çok geriyor. Ülke dandikleşirse benim hayatım da daha iyiye gitmeyecek çünkü. Bebeğime kardeş yapmak için sebep bulmak istiyorum. Sadece kardeşine kardeş olmasın mutlu bir ülkede yaşasın. Of of.
Alltaki yazar seni ne diyorsun bu konuda?
grsy
Üstteki yazar hayatında aldığın en isabetli karar nedir diye sormuşsun. Gereksiz insanları hayatımdan çıkarmak. Arkadaş adı altında hain sevgili adı altında hayatımı zindana çevirenlerden uzaklaşmam
bench
Bisiklet sürmek. Sürekli dağlardayım, sizlere de tavsiye ederim özellikle bu saatlerde sürmek müthiş huzur veriyor. Alttaki yazar, hayatında aldığın en isabetli karar nedir?
ufe
Dinlere inanmıyorum fakat bir yaratıcının olduğunu düşünüyorum yani deistim:)
Alttaki yazar mutlu musun?
independence
hayatta buyuk pismanliklar yasamadim. pismanlik yasayabilme ihtimalim olan seyleri zaten ongorebilme yetenegim var pek cogumuzda oldugu gibi, ben pek cogumuzdan farkli olarak bu ongoruleri kulak arkasi etmedim, bu yuzden buyuk pismanliklar yasamadim.

alttaki yazar arkadasim, samimi olarak dine inancin var mi, varsa da "din benim icin suraya kadar gecerlidir, sonrasini takmam" dedigin bir nokta var mi?
broze
Aynen öyledir. Şimdiye kadar hep öyle olmuştur. Aksini iddia etmek yanlış olur.

Alttaki yazar benden basit bir soru: hayatta en büyük pişmanlığın ne olmuştu?
hmmmmmtmmcnm
Çok eğlendim devam ediyorum. Benim annemle baba ayrı. Babamın bir şekilde kredi kartı bilgilerini ele geçirmişim. Kopul sayılabilecek ilişkimiz var. Ama nasil liseliyim anlatamam. Abandim trendyol ve markafoniye. Sevgilu babacığım hesap kitap tutmaz pek. Yani ben harcama yaparim ama onun ruhu duymaz ekstreye bile cogu zaman bakmaz kac tl nereye gitmis diye. Neyse tabi babamin borcu katlanmış hacizlik olmuş. Haciz memurları kapıya dayanınca agzima s.çtı. o kendince haklı ben kendimce.

Alttaki yazar komünizm parayı, feminizm kocayı buluncaya kadarmıdır?
onlytobewise
Benim için en kutsal bir yuva olan askeri liseye 13 yaşında girip de 18'imde 'hadi 5 yıl her şeyi yaptınız ama artık işimiz bitti sizinle, kazanılmış hak filan dinlemeyiz biz' dediklerinde hayatımdaki en büyük kazıklardan birini yediğimi anlamıştım.

Alttaki yazar arkadaş içinde ukte kalan bir şey vardır illa ki ama en büyüğü nedir?
hmmmmmtmmcnm
Asla bir şeyi içime atıp büyütmedim hep bam bam bam konuştum ama birine diyemediğim bir şey var o azıcık uktedir hala. Alttaki yazar yediğin en büyük kazığı anlatır mısın?
kukulak
bir bakan lipton içip "bak ölmedim gördünüz mü?"
dediğinden beri, lipton içmiyoruz.
içenleri kınıyoruz

alttaki yazar;
soruya soru ile cevap vermek caiz midir?
atalet
değerli üstteki yazar; dünyanın büyük bir bölümüne göre senin de kafir sayıldığını hatırlatmak isterim. sen iyi dileklerinle onların da kurtuluşa ermesini, içinde bir kötülük olmadan diliyor olabilirsin. ancak onların da senin için başka ve kendi açılarından iyi sayılan dilekleri olabilir. dünyada tek tip insan profilini hayal etmek, hatta böyle bir ütopya için çalışarak işi eyleme dökmek, dünyanın geri kalanına haksızlık değil de nedir?

alttaki yazar; lipton ice tea bu ara biraz bozdu mu bana mı öyle geliyor?
independence
etmez, ne edecek. asik adam salak mi, "sevgilim bana yapmadigini birakmadi ama olsun, asigim olm ben?" desin.

alttaki yazar, bu sozlukte seni en rahatsiz eden sey nedir objektif bir bakis acisi ile?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol