confessions

sergey

Yazar

  1. toplam entry 2501
  2. takipçi 0
  3. puan 7280

hatırla sevgili

özellikle genç oyuncuların performansıyla büyüleyen dizidir. bu dizide yaşar rolünü üstlenen umut kurt hiç bir şey yapmadan sadece bakışlarıyla oynamakta ve harikalar yaratmaktadır, berk hakman tepkileri ve mimikleri ise mest etmektedir. dizideki genç oyuncuların performansları türk sinemasının geleceğine umutla bakmamıza sebep olmuştur.

bilgi sözlük

artık entry sayısında bariz bir düşüş yaşayan sözlüktür bilgi sözlük. iki saatlik zaman dilimi içerisinde -ki bu zaman dilimi insanların en yoğun olarak internette fink attıkları zaman dilimidir- sadece 20 entry girilmesi ve bugün itibariyle sadece 3 sayfalık entry de kalması bunun açık mı açık bir göstergesidir. zamanında bu sözlükte şöyle ya da böyle görev yapmış, 2500 ün üzerinde entrysi olan ve şu anda en eski yazarlardan biri olarak söylemeliyim bilgi sözlük gidişat açısında hiç de parlak değildir. ne yapılmalıdır ne edilmelidir sorusunun cevabı bence eski günlerdeki ortamın tekrar yakalanması ve bu ortamdaki samimiyetin "bazı kişilerce" suistimal edilmemesidir.

öğretmen öğrenci diyalogları

+hocam bana finalde biraz yardımcı olsanız da geçsem bu dersten geçersem üç ders sınavlarıyla mezun oluyorum kısmetse.
-sen kimsin?
+hocam tanımadınız mı?
-tanımıyorum ben seni, dersten çıktıktan sonra kimseyi tanımam zaten.
+bu durumda yardımcı olmanızı beklemek ebleklik olur heralde.
-pek tabi.
+ne diyim, sıçtınız sıvadınız hocam afedersiniz.

hatırla sevgili

menderes dönemiyle başlayıp 1980 darbesiyle sona eren türkiye nin en sancılı dönemlerini bütün çıplaklığıyla anlatan dizi olmuştur. olayları da çok güzel canlandırarak ekrana taşımıştır, tıpkı taylan özgür ün cenazesi gibi. velhasıl kelam bütün bölümleri indirilmiş, tekrar en baştan itibaren seyredilmektedir.

grey s anatomy

türkiye’deki yandan yemiş versiyonu olan doktorlar dizisine kanıp da izlenmemezlik edilmemesi gereken dizidir, zira gerek oyunculuk gerekse konu işleyişi bakımından bizim diziyi adeta sikip atmaktadır. ayrıca derek shepperd karakterinin türk versiyonu olarak kutsi’nin oynamasıyla kendisine küfür edilen dizidir.

call of duty 4

diğer fps oyunlarına göre çok daha akıcı, çok daha iyi bir senaryo yazılmış olan oyundur. oyuna kafanıza göre bir zorluk derecesi ile başlayamıyorsunuz, bunun yerine test görevinde aldığınız derece ile orantılı olarak seçiyorsunuz zorluk derecesini. uykusuz gecelerin ilacı olmuş ve pro evolution soccer 2008 ile geçen gecelerin adeta amına koymuştur.
0 /