confessions

recall

- Yazar -

  1. toplam entry 136
  2. takipçi 1
  3. puan 8198

alpay erdem

recall
eşyalara,rakamlara;cinsiyet ve kişilik kazandırma konusunda yanlız olmadığımı görmemi sağlayan insan.
bisikletle gittiğini söylediği yol hesaplanınca şaşırtan kuş sever.teyze fobisi paylaşılan.

çizgili defter

recall
kareli defterin aksine uyumsuz olan,tanımlamak bile istenmeyen.bir matematik problemi çözülmeye kalkılsa üstünde nasıl da iğreti durur, afedersiniz o problemi .ot gibi ortada bırakır,bir üçgen çizilse,üçgen bile dile gelip yalvarır beni al burdan diye.o ancak aman efendim bana uzun uzun cümleler yazılsın,güzel güzel edebiyat yapılsın havasındadır.diğer bir seçenek yoktur onun için kesinlikle,ille de benim istediğim olsun ister..

zekeriya beyaz

recall
ramazanda mor ve otesiyle birlikte (???) zagaya katilan sahsiyet.okan bayulgen’in ’’hocam bunlar isimlerini mor ve otesi koymuslar ne diyorsunuz?’’ sorusu uzerine ’’olur evladim olur.moru da olur otesi de olur.mor ve otesi zaten mordan siyaha dogru renkler demektir.evladim siz de biraz turk musikisine yakin birseyler yapsaniza.’’ seklinde cevap vererek beni dumura ugratan ve harun tekinden ’’tabi efendim.hi hi anliyorum efendim.’’ cevabini alan garip yasam unitesi.

bambuchia

recall
fanta isimli icecek seysinin yeni reklam hadisesi...rivayete gore ’cekirdek ailenin eglenmek,dost insanlarla tanismak,somine atesinin keyfini cikarmak,hayata koca bir kasikla dalmak’ anlamlarina gelmektedir.

kral tv vj leri

recall
zap yaparken denk geldiginiz zaman bile sizi cileden cikartmayi basarabilen vjler.pek birsey gerekmez bunlardan olmak icin;
1-konusamayin.
2-biraz saf olun.
3-kilolu olsaniz bile minicik seyler giyinin ya da kumas yetmemis ayaklarina yatin.

afili yalnızlık

recall
istiklalde tüm mağazalarda çaldığı için hiç duraksamadan yürünülürse caddenin sonuna kadar tamamı dinlenilmesi mümkün olan şarkı.diğer şarkılar için ise d&r da vakit geçirmek yeterli.

vileda

recall
reklamlarda zırt pırt görülen son modelinin,’kılları çok iyi topladığı’ iddia edilen temizlik aparatı.evet çok iyi topluyor,öyle iyi topluyor ki bir daha bırakmıyor.

orbital

recall
8. sinifa kadar pasa pasa elektronlari 2-8-18 diye dizerken l1 de karsima cikan ve beni uyuz eden 1s-2s-2p-3s-3p-4s...(dogrumu yazdim bilemiyorum) dizilisinin ayri bir zavazingosu...bir tanesinin iki elktron aldigi ve orbitallere elektronlarin once teker teker dagitilmasi gerektigi rivayet edilir...

olu beden

recall
bana ’burdaysam senin sayende’dedirten,msnde soylediklerime tepki vermeyince nedense hep agladigini dusundugum,yasitlarim arasinda dusunebilme yetisine sahip olan tek insanin ben olmadigimi ispatlayan (bkz: anlayan anladi),yeni tanismama ragmen cabuk isindigim,sevimli aglak,anarsik kisilik...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol