confessions

pipolarbozuk

- Yazar -

  1. toplam entry 438
  2. takipçi 13
  3. puan 12460

ekşi sözlük'te ortalığın karışması

pipolarbozuk
resmen elimde çekirdek sol frame akışını izliyorum. bildiğin fransız ihtilali gibi mk. lümpen isyanı.
zorunlu edit: lakin şımarıklık diz boyu. millet ekşi sözlük manifestosu yazmış. orada ki direnişe harcadıkları enerjiyi başka adaletsizliklere harcasalar keşke. tamam haklı oldukları yanlar var tabi ama türkiye meselesi değil hani.

pipolarbozuk

pipolarbozuk
feminist olduğu iddasını kabul etmeyen yazardır.
kesinlikle feminist değilim hatta feminizme az biraz da soğuk biriyim. savunduğum herhangi bir şey yok. yanlış gördüğüm şeyleri eleştirmeden duramıyorum sanırım. kurt vardı zaten bende küçükken. bir ilaç içmiştim pıt pıt düşmüştü tuvalete. ehe. konuyu niye buraya getirdiğimi diyalektik bir sürece bağlayarak bitireceğim. ya da bitirmeyeceğim. benim alanım burası. ha birde patavatsızım biraz. şimdiden kırdığım entrylerime alınan yazarlar varsa kimsenin kalbini kırmak değildir amacım. burası günün monotonlaşmış sürecinden kurutulup kafa dağıtmak için az biraz sosyalleşmek, dilimizdekileri dökmek için kullandığımız platform.
edit: cinsiyetçi değilim. herhangi bir cinsiyeti yerme gibi bir içgüdüm yok. sözlüğün erkek düşmanı olmak istemem, yerim hepinizi.

bilgi itiraf

pipolarbozuk
çok sinirliydim sabah. balkona çıkıp sigara içtiğim ara okuldan arabayla gelen simgeyi gördüm. kızı bir sevemedim mk şimdi hopidik hopidik inip arabadan hazırlanıp tekrar çıkacak bir yere. bu dişi hem devletten 400 tl burs hemde kayserililer derneğinden 200 tl alıyor. bende evde bozuklukları sayıp 1 tl yapmaya çalışıyım. aklıma geldi bak yine kafa atıcam ekrana. adaletsizlik.

19 mart 2016 istiklal caddesi patlaması

pipolarbozuk
şunu anlayamıyorum bombayla gezmek bu kadar rahat bir şey mi algılayabilecek yada belirleyebilecek bir önlem yok mu. yani oramıza buramıza bomba koyup gayet rahat gezebiliyoruz demek. bu nasıl bir olay. ben hatırlarım böyle millet çakı taşımaya korkardı. bu ne mk. millet bombalarla geziyor. istediği saatte patlatıyor. beynim karışmaya başladı. yada hükümet düştü böyle biz direkt bir savaşın içindeyiz haberimiz yok.

bilgi sözlük te reklamlar

pipolarbozuk
ya millet yazmış 'hof reklam çıkıyor', 'pof burası da bozdu'.
mk sen rahat rahat sayfalar arası sörf yapacaksın iki üç kişiye laf çakacaksın diye insanlar para mı kazanmasın.
reklamsa reklam. yahu sen atla orayı devam et okumana, yazmana. binanın önüne bir bankamatik konsa ve bundan daire başı para kazanılacağı söylense hoşunuza gider ama. o da reklam. bizim üstte ki necmi amca evet dedi bu olaya. noldu mk. her şeye ters herif işine gelen şeye tav oldu hemen. gidip necmi amcanın ziline basıp kaçacağım sinirden şimdi. tamam sakinim.

whatsapp last seen

pipolarbozuk
sabah 10 ise, kalkıp günaydın yazmıştır birilerine. bana zorla yazardı ya da yazmazdı.

dün akşam 7 ise kesin birine gitmiştir, onda kalmıştır, ne sevişmişlerdir şimdi.

gece 23 ise, kesin iyi geceler yazdı bu birine, yenisine. ya da dışarıda köpek gibi eğleniyor belkide birilerine yavşıyor.

akşam 6 ise kesin akşam buluşup bir şeyler yaptılar.

akşam 8 ise sinema saati. şimdi ben yerine onun bacağına elini atıyordur.

hay mk. deliriyorum sanırım.

en sevdiğiniz sözlük yazarları

pipolarbozuk
ben kimseyi sevmiyorum. herkese kum atasım var. hehe.
edit: yahu neden hep independence. bana göre pek sevilecek bir yazarlığı yok. anca editlesin bizi. pek bir yalakasınız. 'reyiz' ayağı mı çekiyorsunuz.
bence independence hepinize benden gizli işkence yapıyor ve ben bunun yeni farkına varıyorum.

türk kızının bir günü videosu

pipolarbozuk
türk kızı, berkecanın günlüğü, dominize olmuş gençlerin bir günü veya başka bir şey. çünkü ben böyle dişili erkekli başlıklar açınca cinsiyetçi oluyorum. ama gününü böyle geçiren varsa el kaldırsın sniper ile vuralım. yalnız o basket oynayan çocuğun da konudan bir haber saksı gibi gezdirilmesi durumu çok hüzünlü.

erkeği seks objesi olarak gören kadın

pipolarbozuk
nirvanaya ulaşmış, havanın güneş açmasına dahi orgazm olan kadındır.
ya zaten başka ne olarak görecektik ki sizi afedersiniz ama. seksi pipileriniz ve muhteşem kalçalarınız kübik tablolar gibi. özellikle kas yapmış vücutta ki kasıklar. oyş. sizi seks objesi görerek yolda laf atmayı hangi dişi istemez ki. hele yatağa devirmeyi. özellikle dokunup göz kırpmayı. ay bak içim kıpır kıpır oldu.
nasıl da hoşunuza gitti.
şimdi ufak bir düşünme süresi. empati yapalım beyler. şimdi ağırlaşmış testosteronlarınızı bastırın. rahatsız olmanız lazım amk.
bizler bak bu seviştiğim x bu da attırdığım y hele bu yatakta varya evirip çevireceğin kişisi şunu sadece elleyeceksin, okşayacaksın. tırt bu penis boyuyla övünüyor ama alıcıya çıksa görülmez, diyor muyuz. deriz korkun.
ataerkilliğinizi öpeyim. kadın yerici başlık açarken iki kere düşünün hanımlar, beyler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol