my name is earl

0 /
karpuzz
cnbc-e de dizinin tanıtımını seslendiren kadının adını bir garip söylediği dizi.
’ birazdan my name is earl’ durum normalde. kendileri,
’ birazdan may naym is öörrğğl’
kangaroo
cnbc-e’nin yeni sezonda yayina girecek komedi dizisi.konusu ise bir dolandiriciya piyango cikmasiyla gelisen olaylarmiymis neymis.her cnbc-e dizisi gibi merakla bekliyoruz.
ups
izlerken suratta sürekli sırıtan bir ifadeyle kişiyi baş başa bırakan bir dizidir bu.anca bölüm bittiğinde ve normale dönmeniz gerektiğinde farkedersiniz tabi bu mal durumu.biri earl izlerken siz de onu izleyin,ne dediğimi daha iyi anlarsınız.

ayrıca da;o saçma gülme efektleri olmadan da komedi dizisinin;hem de belki de en iyisinin;yapılacabileceini bize gösteren dizidir ki çok saolsundur,hep olsundur...
deli balta
randy: joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy!joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy!
joy: what!!!
ups
Ne yazık ki sadece 3 sezon yayında kalan bu dizi hafızalarımızda kaliteli esprileri ve zekice yazılmış diyaloglarıyla hatırlanacak şekilde, damaklarda güzel bir tat bırakarak dizi tarihinin tozlu raflarındaki yerini almıştır.
serco
amerikan nbc televizyonunun yeni televizyon serisi. gecen hafta basladi yayin hayatina. pek alisilagelmis bir konu degil anlattigi.

-- spoiler --

earladinda ipsiz sapsiz bir adama buyuk ikramiye cikar. ancak sevinirken ona araba carpar. hastanede tv izlerken karma denen seyin varligina inanir bir sekilde; ne ekersen onu bicersin misali. bunun uzerine hayatindaki yanlislari duzeltmeye cabalar abimiz. kendisine 259 maddelik bir liste yapip en kolaydan baslar denemeye...

bana kalirsa guzel ve komik bir dizi olmus. ilk bolum ilerisi icin umut verici.

angelus
tanitimlarindan edindigim izlenime gore son derece boktan bir dizidir. lakin cnbc e’de yayinlanip begenmedigim diger bir kac dizi gibi oturup izlemekten geri durmayacagim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol