my name is earl

0 /
kangaroo
cnbc-e’nin yeni sezonda yayina girecek komedi dizisi.konusu ise bir dolandiriciya piyango cikmasiyla gelisen olaylarmiymis neymis.her cnbc-e dizisi gibi merakla bekliyoruz.
serco
amerikan nbc televizyonunun yeni televizyon serisi. gecen hafta basladi yayin hayatina. pek alisilagelmis bir konu degil anlattigi.

-- spoiler --

earladinda ipsiz sapsiz bir adama buyuk ikramiye cikar. ancak sevinirken ona araba carpar. hastanede tv izlerken karma denen seyin varligina inanir bir sekilde; ne ekersen onu bicersin misali. bunun uzerine hayatindaki yanlislari duzeltmeye cabalar abimiz. kendisine 259 maddelik bir liste yapip en kolaydan baslar denemeye...

bana kalirsa guzel ve komik bir dizi olmus. ilk bolum ilerisi icin umut verici.

angelus
tanitimlarindan edindigim izlenime gore son derece boktan bir dizidir. lakin cnbc e’de yayinlanip begenmedigim diger bir kac dizi gibi oturup izlemekten geri durmayacagim.
pixie
türk halkı full entrika, kan, silah, gözyaşı, aldatılan eşler, kaza geçiren çocuklar, kör ve zavallı yetimler, aile içi şiddet, aile dışı şiddet, kaynana dırdırı, kavga, saç baş yolma gibi şeylerle dolu türk dizilerini izlemeye öyle bir alışmıştır ki, "my name is earl" dizisi insanda ilk başta "...boş lan bu dizi! nerde bunun kötü karakteri!" hissi uyandırmaktadır.
ancak ne var ki ilk iki bölümden sonra salı günleri akşama doğru "gelmiş mi saati" diye saatinize bakmaya başlarsınız. izlerken düşünmek kafa yormak zorunda değilsinizdir. rahat rahat eğlenirsiniz. "güldürürken düşündürüyo" falan da değildir bu dizi. yarım saat sürer, çabucak biter, tadı damakta kalır.
strahd
özellikle takip etmeyeceğim ama canım sıkıldığında, televizyonu açıp karşılaşırsam eğlenerek izleyebileceğim tatta bir dizi.
karpuzz
cnbc-e de dizinin tanıtımını seslendiren kadının adını bir garip söylediği dizi.
’ birazdan my name is earl’ durum normalde. kendileri,
’ birazdan may naym is öörrğğl’
overload
randy: biliyor musun eskiden insanlar maymunmuş earl.
earl: gerçekten mi? peki ondan önce neymişiz?
randy: bilmiyorum maymun olduğumuz zamanları hatırlamıyorum.
diyaloğu ile beni yarmış dumur etmiş hoşbir dizidir.
reddevil
dizideki karakterler:
earl j. hickey :jason lee
randy hickey :ethan suplee
catalina :nadine veladquez
joy :jaime presley
crabman :eddie steeples
westkhan
bugün ikinci sezonu başlayacak olan sıradan bir üçkağıtçının karma felsefesiyle olan hesaplaşmasını anlatan komik dizi earlün eski karısı aslında elvis pressleyin kızıdır
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol