my name is earl

0 /
ups
Ne yazık ki sadece 3 sezon yayında kalan bu dizi hafızalarımızda kaliteli esprileri ve zekice yazılmış diyaloglarıyla hatırlanacak şekilde, damaklarda güzel bir tat bırakarak dizi tarihinin tozlu raflarındaki yerini almıştır.
deli balta
randy: joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy!joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy! joy!
joy: what!!!
ups
izlerken suratta sürekli sırıtan bir ifadeyle kişiyi baş başa bırakan bir dizidir bu.anca bölüm bittiğinde ve normale dönmeniz gerektiğinde farkedersiniz tabi bu mal durumu.biri earl izlerken siz de onu izleyin,ne dediğimi daha iyi anlarsınız.

ayrıca da;o saçma gülme efektleri olmadan da komedi dizisinin;hem de belki de en iyisinin;yapılacabileceini bize gösteren dizidir ki çok saolsundur,hep olsundur...
westkhan
bugün ikinci sezonu başlayacak olan sıradan bir üçkağıtçının karma felsefesiyle olan hesaplaşmasını anlatan komik dizi earlün eski karısı aslında elvis pressleyin kızıdır
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol