ercan saatçi

0 /
sophie
kendisi fenerbahceliligiyle de taninan bir zat.zamaninda fenerbahceye ?arkylar,mar?lar yapmis hep bir agizdan tribunlerde soylenmesine sebebiyet vermistir.aferin ona.
angelus
bir zamanlar ufuk yildirim ile birlikte uf er gibi gudik bi grup kurduklari vakiidir. grup vitamin tadinda sarkilar icra etmislerdir. lakin o donem yaptiklari $erefsizliklerin haddi hesabida yoktur vitamin uyelerine karsi ki gokhan semiz kisisi lanet etmistir bu kisilere.
isigi izle
fenerbahçe üzerinden aleni populizm, kendi üzerinden demagoji ve de başkaları üzerinden de müzik yaparak geçimini sağlayan, piyasa tipi,yıllardır pasif olan, ama nasıl olmuşsa dmc ’nin patronu olan yıllardır koyduğumuz yerde otlayan,gelişimini tamamlamış bitkisel organizma.
schenardi
özkök ailesine içgüvey olarak katıldığını düşündüğüm; bunun karşılığında da bu ailenin etinden yününden itibarından kısacası bilumum imkanından alabildiğine yararlandığını düşündüğüm, çatkapı dizisinde oyuncu olarak da görmüş olduğumuz kişi.
apple
gülümsün özkök gibi suratsiz bir kadinla evli olduğundan, kendisine sunulan her türlü imkani hak ettiğini düşünmekteyim.

bildiğim kadarıyla 2 çocuğu var. ayrıca sanırsam ki hayatının bir döneminde sevdiği bir kişinin ölümüne şahit olmuş. besteleri de birşey anlatmak istiyor gibi.

(bkz: ah yandim)
(bkz: yastayim)

ha bir de eşine yazdığı (bkz: gülümsün) var.
sepulturk
şu dünya’da görüp görebileceğim en hazımsız, en ezik fenerbahcelidir. fenerbahce taraftarlarının bile galatasaray’ı tebrik ettiği, galatasaraylıların takımlarının muhteşem oyunlarına rağmen çok fazla alay etmediği bir maçtan sonra galatasaray’ın kale arkasındaki kareografisiyle ilgili insanların kafasını bulandırmaya çalışmıştır. yazdıklarını aynen sizlere aktarıyorum;

"dün, hemen fenerbahçeli taraftarların oturduğu kale arkasındaki g.saraylı taraftarlar da bu derbi için bir organizasyon yapmışlar... üstelik oldukça renkli bir karton gösterisi organize etmişler ! sadece renklerle ilgili biraz kafam karıştı... sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım? arada biraz da beyaz renkli kartonlar vardı... meksika bayrağı desem sarı var o yüzden değil... g.saray’ın renkleri desem o da değil, yeşilin ne işi var orada ? anlayamadık... maçtan önce f.bahçe taraftarının o trübüne yaptığı tezaruhatı yazmayacağım, ama manidardı doğrusu..."

şimdi arkadaşım sen nasıl bir insansın? sen insan mısın? bu nasıl bir eziklik, bu nasış bir hazımsızlıktır? konuyu nerelere çekiyorsun, insanları kışkırtmak için neler yapacağını şaşırdın. e tabi kayınpeder torpiliyle senin gibi bir adam türkiye’nin en büyük gazetelerinden birisinde spor yazaarlığı yaparsa olacağı budur. 3 yaşında yeğenim var benim, eminim o bile senden daha iyi anlar bu oyundan.

edit: galatasarayımıza pkk göndermesi yaptığı o kareografi için buyrun;

http://img217.imageshack.us/img217/1319/n7636591634959527237mt8.jpg
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol