ercan saatçi

sepulturk
şu dünya’da görüp görebileceğim en hazımsız, en ezik fenerbahcelidir. fenerbahce taraftarlarının bile galatasaray’ı tebrik ettiği, galatasaraylıların takımlarının muhteşem oyunlarına rağmen çok fazla alay etmediği bir maçtan sonra galatasaray’ın kale arkasındaki kareografisiyle ilgili insanların kafasını bulandırmaya çalışmıştır. yazdıklarını aynen sizlere aktarıyorum;

"dün, hemen fenerbahçeli taraftarların oturduğu kale arkasındaki g.saraylı taraftarlar da bu derbi için bir organizasyon yapmışlar... üstelik oldukça renkli bir karton gösterisi organize etmişler ! sadece renklerle ilgili biraz kafam karıştı... sarı ve kırmızı kartonları anladım ama yeşil rengin sarı kırmızıyla aynı tribünde olmasını anlayamadım? arada biraz da beyaz renkli kartonlar vardı... meksika bayrağı desem sarı var o yüzden değil... g.saray’ın renkleri desem o da değil, yeşilin ne işi var orada ? anlayamadık... maçtan önce f.bahçe taraftarının o trübüne yaptığı tezaruhatı yazmayacağım, ama manidardı doğrusu..."

şimdi arkadaşım sen nasıl bir insansın? sen insan mısın? bu nasıl bir eziklik, bu nasış bir hazımsızlıktır? konuyu nerelere çekiyorsun, insanları kışkırtmak için neler yapacağını şaşırdın. e tabi kayınpeder torpiliyle senin gibi bir adam türkiye’nin en büyük gazetelerinden birisinde spor yazaarlığı yaparsa olacağı budur. 3 yaşında yeğenim var benim, eminim o bile senden daha iyi anlar bu oyundan.

edit: galatasarayımıza pkk göndermesi yaptığı o kareografi için buyrun;

http://img217.imageshack.us/img217/1319/n7636591634959527237mt8.jpg
bu başlıktaki tüm girileri gör

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol