ercan saatçi

0 /
tasarimharikasi
yorumlarıyla ve futbol bilgisiyle(!) kendisinden tiksindiren yaşam formu.

sadece yüzündeki alaycı ifadeye baktığınızda bile tiksinmek için özel bi sebep aramamanız gerektiğine hak verdiğiniz yeni nesil yağdanlık.
chavez
bir tarafta tribünlerde "küfürlü tezahürat söyleneceğine, mor menekşe söylensin" diyen kayahan, diğer tarafta galatasaray’a küfür eden iki hıyar. bu üçünden ikisi sanatçı değil ama hangi ikisi??
bu arada hıyar lafım için özür dilerim. zira, hıyar dediklerim özür dileyince konunun kapanacağını düşünürler.
heddodepaso
bu adam yıllarca yazdığı düzeysiz ve saçma sapan yazılarla spor basınında haketmediği yerleri işgal etti. fener’in 3 yediği maçtan sonra bile maçın adamlarını fenerbahçe’den seçecek kadar tek taraflıdır bu kişilik. çoğu fenerbahçeli bile bu adamı sevmez, yazılarını okumaz. şimdi adamın türkiye’de çoğu futbol meraklısının kendi arkadaşları arasında yaptığı "nasıl koyduk" muhabbeti televizyona yansıdı diye tepki gösteriyoruz. adam yıllarca yazdığı yazılarla hem fenerbahçelilere hem diğer takım taraftarlarına bu hakaretlerin 100 mislisini yaptı zaten; ama biz bu konularda bildiğin odun olduğumuz için, birine tepki göstermek için illa ki alenen küfür etmesini bekliyoruz. bu olaydan çıkarılacak sonuç: türkiye’de alenen kimseye küfretmediğin sürece senin yaptığın şeyler ne kadar boktan ve insanları rahatsız edici olursa olsun, kimse sana karışmaz, tepki vermez.
independence
bilindigi uzere kendisi ertugrul ozkok’un damadi ve kendisi tarafindan da torpillidir. sirf bu sebeple hurriyette spor servisinde ust mertebede bir gorev alabilmi$tir. yoksa sporla yegane alakasi "nasil siktik ama galatasaray’i?" sorusunu sorabilmekle sinirlidir. o soruyu da avcuna yazmi$, oradan okumu$ diyorlar.
independence
madalyonun diger yuzunden bakiyorum $imdi ben;

hepimiz ama istisnasiz hepimiz bu tur muhabbetleri yapiyoruz. mesele hepimizin tanidigi bir yuz olunca olayin renk degi$tirmesi, esasen bu konuda cok adil degiliz. yine hepimiz biliyoruz ki ba$bakanindan tut cumhurba$kanina kadar herkes kendi ortamlarinda muhakkak kufurlu konu$uyorlardir, tek fark onlarin konu$malari ekranlara yansimiyor. biz bu goruntuler ekranlara yansidi diye hiddetlendik muhtemelen, yoksa onlar da senden benden cok farkli degil.

ha yine de bu adamdan hic hazetmem o ayri konu. metin ozulku’yu severdim aslinda.
independence
yatacak yeri var, super bir evde yatiyor.

yatacak yeri olmasina itirazim yok da, yazacak bir ko$esi yahut $arki soyleyebilecegi bir mikrofonu olmamasini isterdim ben.
orqn
kayınpeder torpiliyle çok saygın bir gazetede spor yazarı yapılan ve aynı torpil sayesinde o gazetenin spor müdürlüğünde bir çok sorumluluk alan ve yine aynı torpil sayesinde yakında daha üst düzey görevler alacak bir sanatçı(!).

rakip takıma olan antipatisini ancak küfrederek gösterebilen bir taraftar(!).

işte türk medyasının nereye geldiğini bu insan(!) sayesinde bir kez daha gördük hepimiz.

şimdi ben bir gazetede spor yazarı olsam,bu adam(!) yüzünden bana spor yazarı denmesini istemezdim.çünkü onun yaptığı yazarlıksa;bu mesleği hakkıyla yapanlarınki ne?

çelik ve izel i kaybettikten sonra güzel bir eş bulmuş ama kendine.metin özülküyle olan birlikteliklerinde ömür boyu mutluluk dilerim.

edit:metin özülkü için ayrı bir entry yazmaya gerek duymuyorum.bu yazdıklarım 3aşağı5yukarı onun için de geçerlidir çünkü.

independence
lan kim hangi akla istinaden boyle bir $eye yeltendi anlamadim ama bu adami futbol yorumcusu yapmi$lar, adam da metin ozulku ile yaptigi soyle$ide kameralar kar$isinda $unu soyledi;

+ nasil siktik ama galatasaray’i?

metin ozulku de altta kalmayarak $u cumleyi sarfetti;

- amina koyduk valla.

nasil igrenc bir ikili olmu$sunuz siz arkada$im oyle ya, tebrik ederim.

aha bak izle;

http://tinyurl.com/ybnu37p
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol