ekşi sözlük koru hastanesi ilişkisi

0 /
independence
vay arkadas, zurnanin zirt dedigi deligi buldum, paylasayim. bu da gol degilse ne gol olur artik bilinmez.

oncelikle hatirlamakta fayda var, su basligi bir gozden gecirelim.

(bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi'ndeki rezalet)

bu baslik eksi'de silinmis, ardindan basligi acan kisi ucurulmus, bu da eksi de buyuk yanki uyandirmis ve olay eksi sozluk protestosuna kadar uzanmisti.

(bkz: 24 mayıs 2017 ekşi sözlük protestosu)

meger olaylarin ic yuzu hic de gozuktugu gibi degilmis. meger eksi sozluk ile rezalete sahne olan hastane arasinda son derece siki fiki iliskiler varmis, hem de onmilyarca liralari iceren dostane iliskilerden bahsediyorum.

bahse konu olan olaydan hemen once yahut hemen sonra eksi sozluk yani esas ismi ile eksi teknoloji sirketi, koru hastanesine sosyal medya danismanligi teklifinde bulunuyor ve hastaneye bir teklif yolluyor.ardindan eksi teknolojide calisan personel ile koru hastanesinde yetkili bir personelin yazismalari basliyor ve 45 bin tl ile anlasma saglaniyor.

buyurun bunlar da belgeler;eksi sozluk ile koru hastanesi arasindaki dostane iliskinin eksi sozluk'e dolayisi ile kanzuk'a olan getirisi 45 bin tl, hesaplamadim ama kafadan 500 dürüm eder belki daha fazla, yaninda da ayran.

peki ben bunlari nicin desifre ettim, zorum ne?

tum varligini borclu oldugu yazarlari her vesilede sirtindan vuran, emeklerini yok sayan, isin ucu kendilerine dokundugu zaman yazar hesabi katliami yapan ve fakat hicbir kosulda yazarlarina, dolayisi ile kendilerine bu hayati saglayan kisilere minnet duymayan insanlara ozel bir gicigim var.

eksi sozluk'un yazarlarina da bayilirim, eksi sozluk'un kodlamasina da bayilirim ama şu dürüm aski yok mu, onu hazmedemiyorum iste. hani kanzuk sulu kofte yese vallahi bu kadar tilt olmayacagim.
hmmmmmtmmcnm
Ben şok, ben iptal. Şu hayatta babana bile güvemme azizim. Hatta vay anam vay neler dönmüş. Bi beş dk bunu hazmetmem lazım hacılar bu iş feci olay olur.
meekma
katil uşak çıktı.. cinayet para için işlenmiş.. klasik

dünyanın en doğru, en mükemmel yazısını da yazsan bir bebeğin hakkını savunmaya kalkarsan şutlanıyorsun. sokayım öyle sosyal medyaya. yeni baba oldum. kanzuk manzuk dinlemem bebeklere dokunanın benden bulacağı bir merhamet yok..

dostlar okuyan varsa ekşide yazmak artık anlamsızdır. burası olur başka yer olur. kalmayın o bok çukurunda. şeytanın günaşırı domalttığı bu tiplere para kazandırmayın. çünkü malum bu işler sırayla değil.. "yarın size de çıkabilir"

independıns beycim gözünüzü seveyim siz de biraz firefox kullananları sevindirin be abim ..
0zgur
bu malum hastane olayından sonra ekşi'ye girmeme kararı almıştım. zaten adamlar benden habersiz hesap şifremi değiştirip hesabımı tatil moduna alıyorlar kayıp görünüyorum, yazdıklarım görünmesin diye yapıyorlar. ben tekrar girmeye çalışıyorum şifre yanlış diye mail ile yeniden alıyorum ve sonra girip tatil modundan çıkıyorum.

bu ticari alış veriş olayına zerre şaşırmadım benim de bildiklerim var ama yavaş yavaş açıklarız.
sabahereksiyonuolmusatpipisi
ahahahaha insanların neden sebepsiz yere uçurulduğu, başlıkların neden sansüre uğradığı ve bazı göt verenlerin neden böyle kıvrandığı belli olmuş.
bu kadar olayın üstüne hala o sitede yazarlık yapanın ya da yapmaya çalışanın beynini sikeyim.
independence
hicbir internet sitesi, hicbir kosulda kullanicilarini bu kadar magdur etmezdi eger isin ucunda para yoksa ve o paralar ile alinan dürümler yoksa. iskilleniyordum uzun zamandir, kuskularim dogru cikti.

kismetse meltem banko ile kanzuk iliskilerini de cikartiriz ortaya.
sesizharf
Bir bebeğin hayatını,yok sayan sözlük.

Helal olsun, kanzuk bey aynen böyle devam ediniz. Bu gidişle ekşi sözlük diye bir mecra kalmayacak.
penseninyamukucu
neden uçurulduğumu, yazdıklarımın silindiğini bana çok güzel anlatan ilişki. Aynı ilişki yakında Sabire Meltem Banko hakkında da çıkar. daha önce ekşi!de yazdığım ve silinen bir yazımda demiştim:

"Mahkeme kararı bahanesi ile entryler siliniyor. Mahkeme kararı olduğuna inanmıyorum. Farklı bir ilişki var ortada."
arkadakidortluyudagitacam
Bu ekşinin sozde anarşist yapisinin son birkac yilda nasil bozulduğunun bir gostergesi
Ne kadar hak savunan birilerin tekerine comak sokan varsa ucurdular
Sacma bir avukat bozuntusuyla bile başa çıkamadılar
Ama gel gelelim kendilerini hala ulkenin aydin topluluğu zannediyorlar
Herkes kendi cukkasina bakar bizde ortada kaliriz
atarliressam
Ekşi Sözlük kendi kendini yok etme işine girişmiş belli. Biraz araştıracağım, eğer gerçeklik payı var ise daha da girmem Ekşi sözlüğe
1220
Bu olay doğru mu değil mi bilmem; sözlük'ten çok sıkılmıştım.
Kaçmam için son damla idi.

Ekşi sözlük o eski halinde kesinlikle değil.

Tanım: iğrenç bir iddia.
1deevdeol
(bkz: ekşi'de) gündeme gelmiş hadise, bütün ihtimalleri elemek lazım ss veya taranmış görüntüler (bkz: öğeyi denetle) yöntemi ile değiştirilip bu hale getirilmediyse ben şahsen ekşi yazarlığını bugün burada bırakırım arkadaş, onun dışında rezalet gibi rezalet. Yönetimin bulunduğu son durumlar ( başlık silmeler, yazar uçurmalar, taraflı yayıncılık ve para yöneticiliği) zaten sözlüğün ipini çekmek üzere.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol