confessions

triceratops

- Yazar -

  1. toplam entry 228
  2. takipçi 1
  3. puan 9305

türk kızları

triceratops
işte türk kızlarının özellikleri((sözüm meclisden dışarı))
1-) brad pitt, leonardo di caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar.
2-) cırtlak renkli markası we fiyatı 100 m öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar we herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler.
3-) dış görünüşe değil iç görünüşe önem werdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı we beyinsiz erkeğe aşık olurlar.
4-) onların önem sırası aşağıdan yukarıya doorudur. ayakkabının markası,pantolonun markası,gömleğin markası, beyin...
5-) kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler we bunu çewreye hissettirmeye çalışırlar.
6-) kadın hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.
7-) "aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ- - - - - rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttllııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri wardır.
8-) en patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı claudia schifferi olur.
9-) onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.parasız erkek ölü erkektir.
10-) kıçını açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler. ya görünmesini istemiosan giyme!bu ne pehriz bu ne lahana turşusu...
11-) edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "erkekler sapık, bakıyorlar" derler. ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne?göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. sende teşhircisin ona bakarsan...
12-) bir erkek kötü 1 şey yaptığında "erkek diilmi hepsi aynı" derler. bende geçen sokakta 1 hayat kadını gördüm. napiim şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? aynı mantık ona bakarsan...
13-) mesajlarında "canım,şekerim,1 tanem" gibi sıfatları resmi oldukları kişilere yazar, sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler.
14-) erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım war" diye atlarlar.
15-) sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler we siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."kikikikiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar.
16-) kot pantolonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.
17-) duwarlarına gökhan özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar.
18-) 1 plaza topuk giyip yürürken yao ming olurlar. yürüyemiyosan giyme ya... alla alla...
19-) gitar(ki ben çalıyorum), bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar.
20-) yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar.
21-) sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere...
22-) "ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip bilgisayarlarında ibrahim tatlıses’in tüm albümlerini bulundururlar.
23-) seninle mesleğin,araban,okulun,paran,ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. karakterin we beynin hariç...
24-) 1 birayla sarhoş olup geceyi mahwederler.
25-) okul eteklerini kısaltırlar.

yasitları baba oldu cin ali çocuk kaldı

triceratops
1980’li yıllarda büyüyen her çocuğun ilk kahramanı cin ali’ydi. hani şu çöp bacaklı oradan buraya koşturan topu atıp tutan arkadaşları suna ve oya’yla oynayan sevimli çocuk. birkaç kuşak cin ali ile okumayı öğrendi. bugün cin ali denince gözleri parlayan, ‘cin ali bizim ilk kahramanımızdı.’ diyen pek çok kişi var. şimdilerde o kuşağın çocukları ilkokullarda okuyor.ama milli eğitim müfredatından kaldırıldıktan sonra çok tepki çekti.cin ali fanları tarafından ’cin ali nostalji’serisi hazırlandı.hadi hayırlısı bakalım.cin alı taraftarlarına duyurulur.

devamsizlik hakkı

triceratops
öğretmenlerin ısrarla ’devamsızlık bir hak değildir,zorunluluk durumunda kullanılan bir kontenjandır’’diye söylemekten usanmadığı cümledir.her ne kadar bir hak olarak görülmesede 20 günün 20sini doldurmayınca günlerin boşa gittiğinden üzülür öğrenci
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol