confessions

reyyan20

Yazar

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 0
  3. puan 11

romanya

ırk ve dil olarak latin; kültürel ve dini yapıları ise slav olan millet. dilleri italyancaya oldukça yakındır. son yıllarda artan sanayi yatırımları ile asgari ücreti 500 euro olan ülke. bir zamanlar Türkiye'nin çok gerisinde olmasına rağmen Türkiye'yi geçmiştir.

esarp

italya ve fransa'dan yayılmıştır. 70'lerin sonuna kadar kullanımı bu ülkelerde devam etmiştir. yaşlılar arasında kullananlar hala vardır latin kültürlü ülkelerde. slavlar'da ise pamuklu eşarp kullanımı vardır kırsal kesimlerde. en yaygın üretim malzemesi ipektir. türkiye'de bursa merkezli olarak üretilmektedir. ayrıca türkiye'de ilk baskılı eşarp üretimi vitali hakko tarafından vakko markasıyla yapılmıştır. türkiye'den yurtdışına satışı ise başta almanya olmak üzere çeşitli batı avrupa ülkeleri ve ortadoğu ülkelerine e-ihracat yoluyla gerçekleştirilmektedir https://morkombin.com/ . günümüzde ise şal daha populer olmuştur. almanya'da kopftuch olarak adlandırılmıştır.

braun

oral-b ile beraber birlikte geliştirdiği diş fırçaları ile normal fırçalar arasında dağlar vardır. 6 farklı başlığa uyum sağlamaktadır. 3d white aralarında en etkili beyazlatma özelliğine sahiptir. süre ayarlaması ve basınç kontrol özelliği ile iyi bir kullanım deneyimi sunmaktadır.

euro

ero, üro, yuro, yüro, avro, ayro, eüro, evro olarak teleffuz edilmekte. bu telaffuz ülkelerin telaffuzu mu yoksa sadece türkiye'de mi çok farklı telaffuzu var ? veya orijinal telaffuzu hangisi ?

almanya

bilgisayar, yazılım ve teknolojik ürünlerin üretiminde; avrupa'nın üretim merkezine olmasına rağmen kuzey amerika ve uzakdoğunun gerisinde kalan ülke. fakat hala niş makina imalatı, metal-çelik imalatı, kimya, makina ve farmakoloji alanlarında dünyanın en büyük üretim merkezi.

istanbul

beklenen büyük marmara depreminden dolayı sanayi yatırımlarının sektörlere göre çeşitli illere dağıtılarak nüfusunun azaltılması gereken şehir. istanbul'da yer alan büyük sanayi ve imalat merkezleri dağıtılmazsa deprem ekonomik yıkımı da beraberinde getirir.

idefix

kitapyurdu.com ile türkiye'nin ilk e-ticaret sitelerinden birisi. aynı zamanda
http://prefix.com.tr adlı toptan kitap satışının yapıldğı bir diğer alt işletmeye sahip online site. kullanım yönünden eski teması şu anki temasına göre daha iyiydi.

alex de souza

fenerbahçe'nin acilen ihtiyacı olduğu oyuncu tipi. dünyada sınırlı sayıda alex tipi oyuncu olması ve fiyatının yüksekliğiyle artık 2.sınıf oyunculara kaldı.

gillette

jilet yani tıraş bıçağı bu markanın isminden gelmektedir. argeye en çok yatırım yapan tıraş bıçağı şirketi. en büyük rakibi ise wilkinson'dır.