webcam

0 /
priapus
"lan klavyeye bakarken armut gibi gorunuyorum, kameraya bakarsamda yazamiyorum" durumuna sokan teknolojik kucuk alet.
independence
kadin ile erkek arasinda genelde seks aracidir. erkek ile erkek arasinda ne araci oldugunu henuz cozemedim ama hicbir erkege kamera acmiyorum, sakata gelmekten urker olduk kodugumun memleketinde.
webgum
sevdicekle bi dakka bile ayri kalmamak icin kullanilan alet. msn le konusurken, yuzunu ve mimiklerini de gorursunuz ve mutlu olursunuz.
independence
bu aletle verilen cd den yukledikten sonra programlar icerisindeki kontrol panelinden ayarlarini yaptiktan sonra msn uzerinden ayarlarina dokunmadiginiz takdirde super gosteriyor.msn uzerinden ayarlarini degi$tirirseniz yani default ayarlarini bozarsaniz o zaman aleti silip yeniden yuklemeniz gerekiyor.
(bkz: ben bugun bunu gordum)
wilson
bir heves sonunda alip eve geldigim, fakat msn listemi kontrol edince tum tanidiklarin offline oldugunu gorup sicarim simdi kamerasina dememi saglayan alet.
collenchyma
kucuk top gibi bir optik cihaz. bir turlu tam ayari yapilamayan insani strese sokmaktan baska bisey yaptirtmayan ve insana her turlu saklabanligi yaptiran garip bir cihaz.
solucan
bazi insanlarin kendileriini gostermeye cok merakli olduklari zaman karsi tarafa bile sormadan calistirdiklari ufak 1 kamera.
karpuzz
msn de konuştuğum bir insanın webcam açmasından nefret ederim. çünkü ben normal normal yazarken onun mimikleri zerre umrumda olmaz. benim mimiklerim önemlidir benim için. lakin ne zamanki o webcamini açtı, işte o dakikadan sonra konuşma boyunca onun mimiklerini takip eder, tepkisini ölçer, muhabbeti ona göre ayarlarım. böyle karaktersiz bir insan haline getirir beni bu alet. depresyona sokar resmen. yapmayın oyle şeyler.
imgoindeeperunderground
"cam acar mısın?" sorusuna "cam açık zaten, esiyo püfür püfür" diye cevap verip, "alla alla neden camı açmamı istedi acaba" diye düşünmeme sebep olurken karşımdakini ortadan yaran, beni aptal durumuna düşüren, şimdiye dek oldukça uzağında olduğum ama bugünlerde edineceğim alet.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol