webcam

0 /
webgum
sevdicekle bi dakka bile ayri kalmamak icin kullanilan alet. msn le konusurken, yuzunu ve mimiklerini de gorursunuz ve mutlu olursunuz.
independence
bu aletle verilen cd den yukledikten sonra programlar icerisindeki kontrol panelinden ayarlarini yaptiktan sonra msn uzerinden ayarlarina dokunmadiginiz takdirde super gosteriyor.msn uzerinden ayarlarini degi$tirirseniz yani default ayarlarini bozarsaniz o zaman aleti silip yeniden yuklemeniz gerekiyor.
(bkz: ben bugun bunu gordum)
wilson
bir heves sonunda alip eve geldigim, fakat msn listemi kontrol edince tum tanidiklarin offline oldugunu gorup sicarim simdi kamerasina dememi saglayan alet.
collenchyma
kucuk top gibi bir optik cihaz. bir turlu tam ayari yapilamayan insani strese sokmaktan baska bisey yaptirtmayan ve insana her turlu saklabanligi yaptiran garip bir cihaz.
priapus
"lan klavyeye bakarken armut gibi gorunuyorum, kameraya bakarsamda yazamiyorum" durumuna sokan teknolojik kucuk alet.
solucan
bazi insanlarin kendileriini gostermeye cok merakli olduklari zaman karsi tarafa bile sormadan calistirdiklari ufak 1 kamera.
karpuzz
msn de konuştuğum bir insanın webcam açmasından nefret ederim. çünkü ben normal normal yazarken onun mimikleri zerre umrumda olmaz. benim mimiklerim önemlidir benim için. lakin ne zamanki o webcamini açtı, işte o dakikadan sonra konuşma boyunca onun mimiklerini takip eder, tepkisini ölçer, muhabbeti ona göre ayarlarım. böyle karaktersiz bir insan haline getirir beni bu alet. depresyona sokar resmen. yapmayın oyle şeyler.
imgoindeeperunderground
"cam acar mısın?" sorusuna "cam açık zaten, esiyo püfür püfür" diye cevap verip, "alla alla neden camı açmamı istedi acaba" diye düşünmeme sebep olurken karşımdakini ortadan yaran, beni aptal durumuna düşüren, şimdiye dek oldukça uzağında olduğum ama bugünlerde edineceğim alet.
angelus
kardeşinizin sevgilisinin sizi, boxerinizi ve atletik vücudunuzu yirmi dakika boyunca izlemesine neden olabilen bir aygıttır. zira evinin muhtelif köşelerinde pc, pc.ye bağlı kullanımda bir webcam, tuvalete girmiş ve pc.sine bağlı açık bir webcam.i olduğunun farkında olmayan bir kardeşiniz, ve tuvalete giren, tuvalete girerken webcami,i açık bırakan bir kardeşi olma ihtimalini zerre düşünmeden boxerı ve atletik vücuduyla ortalıkta dolaşan bir ağabeyin olduğu ortamda gayet normal bir durumdur. arkadaş hadi cam.ı açık bıraktın, e yirmi dakika durulur mu a.k. tuvalette. vay a.k.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol