webcam

0 /
independence
kadin ile erkek arasinda genelde seks aracidir. erkek ile erkek arasinda ne araci oldugunu henuz cozemedim ama hicbir erkege kamera acmiyorum, sakata gelmekten urker olduk kodugumun memleketinde.
independence
guzel kizlari cirkin, cirkin kizlari da guzel gosteren cihaz. sonra gercekleri ile kar$ila$tiginizda pck $a$iriyorsunuz. arkada$larim anlatiyor hep bunlari bana.
angelus
kardeşinizin sevgilisinin sizi, boxerinizi ve atletik vücudunuzu yirmi dakika boyunca izlemesine neden olabilen bir aygıttır. zira evinin muhtelif köşelerinde pc, pc.ye bağlı kullanımda bir webcam, tuvalete girmiş ve pc.sine bağlı açık bir webcam.i olduğunun farkında olmayan bir kardeşiniz, ve tuvalete giren, tuvalete girerken webcami,i açık bırakan bir kardeşi olma ihtimalini zerre düşünmeden boxerı ve atletik vücuduyla ortalıkta dolaşan bir ağabeyin olduğu ortamda gayet normal bir durumdur. arkadaş hadi cam.ı açık bıraktın, e yirmi dakika durulur mu a.k. tuvalette. vay a.k.
imgoindeeperunderground
"cam acar mısın?" sorusuna "cam açık zaten, esiyo püfür püfür" diye cevap verip, "alla alla neden camı açmamı istedi acaba" diye düşünmeme sebep olurken karşımdakini ortadan yaran, beni aptal durumuna düşüren, şimdiye dek oldukça uzağında olduğum ama bugünlerde edineceğim alet.
karpuzz
msn de konuştuğum bir insanın webcam açmasından nefret ederim. çünkü ben normal normal yazarken onun mimikleri zerre umrumda olmaz. benim mimiklerim önemlidir benim için. lakin ne zamanki o webcamini açtı, işte o dakikadan sonra konuşma boyunca onun mimiklerini takip eder, tepkisini ölçer, muhabbeti ona göre ayarlarım. böyle karaktersiz bir insan haline getirir beni bu alet. depresyona sokar resmen. yapmayın oyle şeyler.
solucan
bazi insanlarin kendileriini gostermeye cok merakli olduklari zaman karsi tarafa bile sormadan calistirdiklari ufak 1 kamera.
priapus
"lan klavyeye bakarken armut gibi gorunuyorum, kameraya bakarsamda yazamiyorum" durumuna sokan teknolojik kucuk alet.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol