uykusuz

0 /
hmmmmmtmmcnm
Umut sarıkaya gittiğinden beri o eski halinden eser yok şimdi. Eskiden tadi bambaşkaydi. Umut sarıkaya vardı, fırat vardı, yiğit özgür daha bi komikti, ersin kalpleri eritiyordu, makul koca memoşko vardı olm ve sinem vardı, ipek ve burak'ın ilişkisi ve çıkmazları daha bir bizdendi. Şimdi umut yok ki vallahi olmaması daha iyi dergi çöp olmuş, en azından naber cesur bir iş, önü açık. Resmen Bayat esprilerle dolmuş dergi, kimin ne anlattığı ne çizdiği belli değil.
cirkinbeti
aylık dergi işine girdiklerinden beri (ki uzun bir süreç) okumadığımdır.

elbette ki yapılan her iş gibi bu işin de bir bedeli , çalışanlarına bir getirisi olması gerekli bunda hem fikirim ; lakin bir ülke de sistem olması gerekenden farklıysa , sömürü ayyuka çıktıysa , kimin eli kimin gö.. aman cebinde bilinmiyorsa ve yine aynı ülkeye en güzel tepki biçimi mizah sa ve bu işi yapan adamlar , sadece gelir elde etmek için yapmıyorlarsa bu işi .

’haftalardan derlenen dergiyi de çıkardık mı kırarız lan parayı’ dememelidirler .

velhasıl;
çok bozdu bozmaz dedik yine bozdu
rumuz pilis tiray egen
ya benim espri anlayışım geride kaldı, ya da bu derginin enerjisi bitti. hiç gülemiyorum. güldürecek espriler karikatürler yok. yeni dönem "tespit" mizahının bokunu çıkardılar. ilk zamanlar güzeldi, tebessüm ettiriyordu ama bi zaman sonra sıkmaya başlıyor. kahkaha arıyor insan...
optikkagittakiasikki
-alo orası meteoroloji mi?
+evet buyrun?
-allah sizin belanızı versin!
+noluyo ya?
-ne lan bu sıcaklar ha?
+ne alakası var kardeşim, ölçüyoruz biz.
-kaç derece şimdi?
+38.
-hah allah belanızı versin !
rumuz pilis tiray egen
iyice midem bulandı artık son haftalarda, bu kadar kötü esprileri niye koyuyosunuz kardeşim... evet evet iyice kız dergisi oldu çizimler güzel, karakterler sevimli ama şaka yok! mizah dergisine bak. yazık yazık tiraj iyi olunca napsam satar dersen patlar bi gün elinde.
imphotep
bu haftaki kapağında "google kısıtlaması" na yer vermiştir.i love you tayyip.

akıl fikir ofisi’nden de en güzel bir mesaj israilli’lere iletilmiştir.
orqn
kalitesi hızla aşağılara düşen dergidir.

aklıma şu geldi bak;erdil yaşaroğlu uykusuz ekibi penguen’den ayrıldığında "bu ayrılıklar mizah dergiciliğinin doğasında var ama onlar evi 18 yaşında terk etmeleri gerekirken 12 yaşında terk ettiler." demişti.yani muhtemelen tam bunu söylememişti ama buna çok yakın bir şey söylemişti.büyük adammış vesselam.

(bkz: vesselam)
laughter
son sayısında uykusuz çıkartmaları verdiler. allahım, iki saattir kafayı yiyorum, hangisini nereye yapıştırsam. en özel yerleri bulmalıyım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol