uykusuz

0 /
angelus
oky, barış uygur, deniz ensari, vedat özdemiroğlu, yiğit özgür, ersin karabulut, yavuz öztürk, umut sarıkaya, memo tembelçizer, fırat budacı, ender yıldızhan, engin günaydın, uğur gürsoy, yılmaz aslantürk lü bir kadroya sahip olan, dağılma sürecine girene kadar diğer dergilerin eline vermesi muhtemel olan oluşumdur.
floydiandm
haftalık aldığım mizah dergisi sayısını üçe çıkaracak, müthiş bir kadroya sahip dergidir. merakla ve sabırsızlıkla beklemekteyim.
pinhan
penguenden ayrilan bes saglam yazar/karikaturist orada islerinin artik memuriyete donustugunu soyleyerek kendi alanlarina yeni bir soluk getirecegini soyledikleri dergi. merakla bekliyoruz.
sepulturk
okurken zaman zaman otobüste gülme krizine girmeme neden olan şahane dergi. penguen bile son zamanlarda bu denli keyif vermiyordu. leziz olmuştur leziz.
suppiluliuma
engin günaydın’ın "kahvaltı vakti" adlı köşesi, tarzı ve hatta bazı tepkileri ile alpay erdem’in yazılarını anımsatması inşallah geçidir. fakat bu yeni derginin, alpay erdem’in "ben" adlı köşesine rakip olarak engin günaydın’ı kullanmayacağını da düşünürsek, benim alpay erdem hastası olmam da bu testipitimde bir katalizör rolü oynamış olabilir.ir.irite edici bir şey bu...

edit: yiğit özgür döktürmüş ama
suppiluliuma
ayrıca her çarşamba saat 16.00 da amatör çizer ve yazarları ağırlayarak eserlerine baktıklarını da yazmışlar dergide. samimiyet bu olsa gerek..
sirinsem gunahim ne
penguenin ilk sayısını hatırlıyorum,en çok güldüğüm,en güzel sayısıydı benim için.belki de bu yüzden baya bi beklentim vardı uykusuzun ilk sayısı için.ama çok ekstra bir şey yok bu dergide.umut sarıkaya,yiğit özgür süper tamam da içime sinmedi kardeşim bu dergi.keşke 1-2 hafta daha bekleselermiş.

dipnot:ulan 5 eylül diyo burda.
floydiandm
erken çıktığını öğrenince bugün koşa koşa gidip aldığım süper dergidir. ilk sayısı beni çok mutlu etmiştir, zaten bu kadrodan kötü bir şey çıkması mümkün değildir.
id est
ilk sayısından itibaren özenle saklayacağım dergidir. zira trendy olacaktır nasılsa. ben de hava atarım, $ekil yaparım böylece.
tamu
yayın kurulu’nun memo tembelçizer’den oluştuğu dergi. aynı zamanda, penguenle aynı gün ve aynı fiyatla satışa çıkıyor.
zenana
beklediğimden daha şahane olmuş.en güzel yanı ise umut sarıkaya ve uğur gürsoy un çok daha fazla yere sahip olmaları olmuş.kurucu 6 kişi penguen den ayrılınca alpay erdem ve serkan altuniğne için 2 dergi mi alacam diye isyan eden bünyemi,barış uygur sakinleştirmiştir.sonuç olarak beni ihya etmiştir,mutluyum sözlük yazarları bee!
esmeralda
çizerleri;oky,yiğit özgür,uğur gürsoy,ender yıldızhan,ersin karabulut,yılmaz alsantürk,umut sarıkaya,yavuz öztürkbarış uygar,deniz ensari,fırat budacı,engin günaydın,vedat özdemiroğlu,memo dur.ilk sayısı bugün yayınlanmıştır.güzel olmuştur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol