uykusuz

0 /
zekirbelli
biraz önce kanaltürk’te "renkli televizyon"da yiğit özgür ve ersin karabulut tarafından dergi süreci, kadrosu,ne olduğu nereye gitmek istediği gibi mevzularla ilgili sohbet edilmiş,başarılı olmak kısmında çok risk taşımadığını düşündüğüm(çizerlerin çapını uzundur takipten ötürü)dumanı üstünde yeni mizah dergisi.

edit: bayiiden almadan önce adını söyleme provası yapmış olmam deliliğe delalet olabilir mi?
orqn
kalitesi hızla aşağılara düşen dergidir.

aklıma şu geldi bak;erdil yaşaroğlu uykusuz ekibi penguen’den ayrıldığında "bu ayrılıklar mizah dergiciliğinin doğasında var ama onlar evi 18 yaşında terk etmeleri gerekirken 12 yaşında terk ettiler." demişti.yani muhtemelen tam bunu söylememişti ama buna çok yakın bir şey söylemişti.büyük adammış vesselam.

(bkz: vesselam)
imphotep
bu haftaki kapağında "google kısıtlaması" na yer vermiştir.i love you tayyip.

akıl fikir ofisi’nden de en güzel bir mesaj israilli’lere iletilmiştir.
rumuz pilis tiray egen
iyice midem bulandı artık son haftalarda, bu kadar kötü esprileri niye koyuyosunuz kardeşim... evet evet iyice kız dergisi oldu çizimler güzel, karakterler sevimli ama şaka yok! mizah dergisine bak. yazık yazık tiraj iyi olunca napsam satar dersen patlar bi gün elinde.
rumuz pilis tiray egen
ya benim espri anlayışım geride kaldı, ya da bu derginin enerjisi bitti. hiç gülemiyorum. güldürecek espriler karikatürler yok. yeni dönem "tespit" mizahının bokunu çıkardılar. ilk zamanlar güzeldi, tebessüm ettiriyordu ama bi zaman sonra sıkmaya başlıyor. kahkaha arıyor insan...
optikkagittakiasikki
-alo orası meteoroloji mi?
+evet buyrun?
-allah sizin belanızı versin!
+noluyo ya?
-ne lan bu sıcaklar ha?
+ne alakası var kardeşim, ölçüyoruz biz.
-kaç derece şimdi?
+38.
-hah allah belanızı versin !
orqn
mizah degilerinde bu güne kadar gördüğüm en iyi kapağın yaratıcısı dergidir.

http://tinyurl.com/kpcmaq
orqn
bu hafta 2. yaşlarını doldurmaları şerefine 24 sayfadır dergi.ayrıca bu sayıda alpay erdem i görmek şahane bir sürpriz oldu.tabi sadece bu sayıya mı özel yoksa bundan sonra her hafta görebilecek miyiz onu bilemiyorum.


------spoiler------

yiğit özgür ün nerede olduğunu,ne yaptığını bilen varsa en kısa zamanda yiğit özgür başlığına açıklayıcı bir entry girmesi kişisel ricamdır.uzun zamandır karikatürlerini dergide göremememden ötürü kendisinin can sağlığından şüphe duymaya başladım.2. yaş özel sayısında bile yoktu adam.

------spoiler------
laughter
son sayısında uykusuz çıkartmaları verdiler. allahım, iki saattir kafayı yiyorum, hangisini nereye yapıştırsam. en özel yerleri bulmalıyım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol