travesti

0 /
webgum
etraftaki insanlara igrenc agiza alinamayacak derecede pis laflar edip rahatsiz eden insan diyemeyecegim varliklar. onlarin bu igrenc rahatsiz edici laflarina karsilik verip hakkinizi koruyamiyorsunuz bile cunku, yaralayabilirler. savasa hazirlanir gibi malzeme tasirlar her daim.
epikuros
küçükken tabanca yerine barbilerle oynamış, evcilik oyununda anne, doktorculuk oyununda hemşire, körebe oyununda da ebe rolünü hakkınıı vererek oynamış olan bu küçük osmanlar, o yaşlarda arkadaşları futbol oynarken bunlar “fubbol?? çok kaba, ayamı sürtmem o topa” şeklinde verdikleri tepkileriyle topa olan şefkatlerini belli ederek, ilerde neye dönüşeceklerini ucundan gösterirler.

muhtemelen amca, enişte, kapıcı vs. vasıtasıyla travestiliğe ilk adımını atan bu ümit milliler “keşke annem beni kız doğursaydı” şeklinde hayıflanmak yerine “bir gün tırnaklarımla kazıyarak kendim başaracağım” edasıyla özgüven sergilerler. yetişkinleri polisten nefret eder, asabidirler, sokağa gece çıkarlar. habitat olarak kalabalık/karanlık caddeleri, yol kenarlarını, köprü altlarını seçmiş ve vicutlarının para ettiğini keşfetmişlerdir.

bu türün çoğu üyeleri ön dişini çektirmiştir. (bkz: ön dişini çektirmek) çok iyi saksafon çalabilen bu sanat düşmanları, eğer yanlışlıkla bir kola şişesinin üstüne otururlarsa, canları çok yanmaz.
isimsiz kahraman
yıllar önce ana haber bültenlerini, kameramanla yaptıkları şu diyalog süslemiştir;
-ağzıma sıç..! çocuğuuuumu keserim, çekme diyorum, çekiyosun annesi travesti.
goetica
bir travesti adamla kavga etmektedir diğer travesti arkadası da onu durdurmaya çalışmaktadır tv de şöyle bir diyaloğa şahid olmuşumdur:

+seliin yapma bırak(gayet nazik bir sesle)

+selin yapma bak başımız belaya girecek dur(kibar)

+selin diyorum sana bırak ya(hafif sinirli)

+murat abi saçmalama artık yeter be a.k(özüne geri döndüğü an)
epikuros
teyze kılığındaki amcalardır. hep hulyalarını kurdukları bayan suretine bürünmelerine rağmen, uyum sürecini başarılı bir şekilde tamamlayamamışlardır. kırmızı rujlu yaprak dudaklar, koyu mor far ve fondöten banyosu yaptırılarak elde edilen ayşen gruda güzellik maskesi ayarında bir yüzle dolaşırlar.

küçük ibonun ergenlik çağı şarkılarındaki kulak tırmalayan çatallı borazan ses tonlarıyla "maanyakk! orrospuççocuumusun!!" deselerçoluk çocuk yusuflarız.

benzer ibne türleri olan homosexüel, dönme, oğlan, bisexüel, transexüeller içinde en kaba, en görgüsüz olanlardır. çarpık bacaklı ritimsiz yürüyüzşler, topuklular, sütyen içine bolca sıkıştırılmış bulaşık süngerleri, geçen hafta tranşlandığı belli el ve kolları ile rüküş olmada birbirlerinin tozunu attırırlar.
floydian
aslen transvesti denir ve "trans" ve "vestiyer" kelimelerinin birleşmesinden oluşur fransızca kökenlidir. yani bunlar karşı cinsin kıyafetlerini giyerler ama cinsiyet değiştirmemişlerdir ki zaten cinsiyet değiştirince adı travesti yeni transseksüel olur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol