kısa boydan muzdarip erkekler için inanılmaz faydalı tavsiye

carleone89
kılık-kıyafet

babacım lütfen geniş şekilde duran boru paça pantolona son verin. taşlı desenli kot olmayacak. düz lacivert düz siyah olmadı düz italya milli forma mavisi pantolon giyecen. tam athena gökhanınkiler gibi olmasa da assağı doğru hafif daralacak. paçası gerekirse kısa kesim olacak (hipsterler gibi değil anla işte) yani ayakkabı üzerinde kümelenmeyecek o paça. kış mevsiminde daha dar paça altına karizma yine düz desensiz kahve yada siyah yarım bot. ama o topukları grayder gibi olanlardan değil. hep elegant ama hafif yüksek hep sade.

sadece arkadaş ortamında üzerinde koca koca joker, batman, süperman logo resim neyse onlardan olan şeylerden giyecez, tatmin olacaz. hatunlu ortamlarda t-shirt üstü büyük motif kesinlikle yasak. yassak. kısa ve sıkmayacak kadar yine dar kesim, düz renklerde t-shirt olacak. ha pazardan alınma gibi olmasın tabi ama, misal isim vermek istemiyorum bazı markaların ufak bir amblemi var göğüs yada kolda gerisi çok tatlı, pembe, mavi, kırmızı t-shirt işte. altına iyi pantolonla mükemmel gider. geniş gömlek bize yasak. gömleği pantolon içine sokmadan sarkıtmak yasak. biz kısayız. olaki buldun bir kısa spor gömlek bırak pantol üzerine.
kanepeyecarpanserceparmak
ulan yaaa topuklu ayakkabı benim fikrimdi. neyse başka bir çözüm daha var, kontrast oluştursun diye sizden daha kısa bir 'kanka' edinin. göreceli olarak uzun olabilirsiniz.

-abi sen kısasın.
+ya şimdi neye göre kime göre aslan parçası ? bak bu yanımdakinden uzunum.
-abi o 1.30
+bu yaptığın faşistlik kardeşim, ayıptır.
-peki abi...
basitadam
1,85 boyunda kara yağız biri olarak üç şey söylemek istiyorum.
1-kompleks yapmayın
2-gerçekten kompleks yapmayın.
3-şu yazdığımdan bile alınıp tribe bağlayacak elfler tanıdım gerçekten gerek yok. kompleks yapmayın sizi sevimli şeyler
physicothinker
spora yapın. boydaki dezavantajinizi spor yaparak daha düzgün ve kaslı bir vücuda sahip olarak kapatabilirsiniz. ayrıca kendinize bakın. bakım en önemlisi.
machkeinfuss
kendinizi boydan bölecek kıyafetlerden kaçının. dikey çizgiler herzaman uzun enine çizgiler her zaman daha kısa gösterecektir. Mümkünse tek renk pantolon tek renk tshirt.

not: mimari yaklaşım
yurt
Boyunuz çok kısaysa devlet destegiyle bir miktar uzayabilirsiniz.Boyunuz devletin belirtiginden daha uzunsa para vererek uzayabilirsiniz.
Param yok diyorsanız basketbol egzersizleri yapabilirsiniz.Kesinlikle işe yarıyor

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol