ekşi sözlük'te ortalığın karışması

pipolarbozuk
resmen elimde çekirdek sol frame akışını izliyorum. bildiğin fransız ihtilali gibi mk. lümpen isyanı.
zorunlu edit: lakin şımarıklık diz boyu. millet ekşi sözlük manifestosu yazmış. orada ki direnişe harcadıkları enerjiyi başka adaletsizliklere harcasalar keşke. tamam haklı oldukları yanlar var tabi ama türkiye meselesi değil hani.
parasempatik
bencede biraz fazla uğraşıyorlar ama bazı insanlar ciddi vakitler geçiriyor o yüzden tepkileri daha büyük olması normal ama kısaca söylemek gerekirse konu kesinlikle bir ara yüz değişmesi değil
fenrir
8 martta kadın yazar alımı sadece bu seneye veya kanzuk efendiye mahsus bir durum değildi, geçen sene de yapılmıştı. sonuçta bu toplu alımlarla gelenlere "yıktın formatı eyledin viran" diye çaktırmadan isyan sinyalleri veren eski yazarlar son süreçte kazan kaldırdı. revadır, yıllarca bekletilen onay listeleri, keyfi uygulamalar, işine gelmeyeni uydurma bahanelerle uçurmalar derken bugünler cidden revadır.
hmmmmmtmmcnm
hala orada kalıp timiyi digistir kinzik iksiyi birikmim diyenleri görünce beter olsunlar dediğim dürüm pardon durum. resmen minyatür türkiye.
lprmrv
yeni olmadigini dusundugum hadise.
eksi yazari olmamakla birlikte uzun suredir okuyan birisi olarak yanilmiyorsam 2012den bu yana fazlaca yazar alimi yapilmasi sonrasi trollerin artmasi hergun ekstra sacma sapan acilan basliklar, ozellikle kadini kucuk dusurucu basliklarda yogunlasan bakir olmayan kadin bilmem ne olmustur minivalinde yorum yapabilecek bir suru yazar, o bana kufur etti ahanda ekran goruntusu, pizza siparis ettim sosu gelmedi rezaletleri vb olaylar zaten o mecranin kokusmasina sebep olmustur.
olan biten yonetimin sadece anlayissizligi o mecrayi provakatif baslik acabilecek insanlarin inisiyatifine birakmis olmasi degil olan bitenleri degerlendirebilecek yeterli bir yonetimin olmamasi
dipnot: ıs bu entry sahsi fikirlerim olup herhangi bir kisi ya da topluluga yergi veya ovgu maksadiyla yazilmamistir.
sea
mudahele konusunda itfaiyecileri simdiden uyardigim olay.
ete para vermiyorlardi zaten, simdi iyiden iyiye tasarruf yapabilirler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol