candy crush saga

0 /
independence
insani manyak eden oyun.

163. seviyeye kadar gelmisim ama ne vakit ben bu oyuna bu kadar zaman ayirdim da ne ara bu seviyeye kadar geldim hic bilmiyorum. hipnotize ediyor oynayani sanirim. pc basindan kalktiginda gecen saatlerde ne yaptigini hatirlamiyorsun.
doppiomovimento
türkiyedeki ev hanımlarının vazgeçilmezi. ilk çıktığında sadece facebook üzerinden oynanabiliyorken mobil kullanımın da artmasıyla cep telefonu ve tabletlerin de bir numaralı oyunu haline gelmiştir. yapımcısı king daha sonra rekor bir fiyata blizzard tarafından satın alınmıştır.
independence
annem de ba$ta olmak uzere, bu oyuna bu kadar zaman ayiran turk kadini bu zamani bilime teknolojiye ayirmi$ olsaydi, bugun bu topraklarda onbinlerce madam curie yeti$mi$, izotoplarla oynuyorlardi yemin ederim.
independence
aylardir belki de seneden fazladir oynamiyordum, nedendir bilinmez son uc gundur yeniden basladigim oyun. bildigin rahatsizlik hastalik lan. basindan kalkmak bilmiyor insan. annem 2 laptop 3 tablet ve 2 adet cep telefonundan oynuyor, hileli bi de.
murty
hilesi var, browsera indiriyorsun, tüm canlar senin. eşim oyunu hileyle bitirdi,şimdi oynayacak oyun bulamıyor.
kuyruklu piyano
sabahın köründe toplu taşım araçlarında kitap gazete okumayıp dırdırdır konuşmayı maharet sanan halkımın çenesini kapatabilmeyi başarmış bir oyun türüdür. yol boyu kafayı eğip sanki dünyanın sırrını çözüyormuşçasına telefonuyla bütünleşmiş birini görürseniz, bilin ki o candy crush saga oynamaktadır. kanser gibi hızla yayılır, aids gibi bulaşıcıdır, alzheimer gibi unutkanlığa yol açar.
independence
bu oyundan kurtulmak icin kesinlikle hileli oynamak lazim.

hilesini buldugumun ucuncu gununde artik benim icin hicbir degisikligi kalmadigi icin biraktim.
gicikcik
181.leveli geçtikten sonra daha doğrusu geçemedikten sonra sanırım sıkıldım,artık, 5 aydan fazladır oynuyormuşum sıkılmak için geç bile kalmışım.eskisi gibi geçemeyince hırs olmuyor da zaten sonuda yokmuş sürekli güncelliyorlarmış.ben kurtuldum darısı diğer oynayanların başına.
independence
bolumler bittiginde boyle 3 tane alan var dolmasi gereken ancak onu da ya para odeyerek ya da arkada$larindan yardim isteyerek doldurabiliyorsun ya, o cok salakca.
aysemayse
bir istek daha gelirse, çıldırmama neden olacak oyundur. hayır, heyecanlanıyorum, nedir bu bildirim diye, sonra noluyor, candy crush saga. direniş günlerini özledim, yemin ederim.
independence
nihayet bugun saat 02:18 itibari ile 29. leveli gectigim oyun. tarihe not olarak du$ulsun rica ediyorum. ramazanin ilk gunu ustelik sahur saatlerinde bunu ba$armi$ olmam da ne kadar mubarek bir insan oldugumun gostergesi olsa gerek.
independence
bak 29. leveli hala gecebilmi$ degilim bu oyunda. ya oyun gerizekali ya da ben. e pek cok ki$inin 29. leveli daha tek seferde yaldir yaldir gectigini de du$unecek olursak bu durumda yegane gerizekali ben oluyorum. gerci cok gerizekali oldugumu da soylemezler ama neyse i$te.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol