candy crush saga

0 /
goetica
sinir hastası eden oyun. bir zaman sonra gözünüzü kapadığınızda etrafta uçuşan şekerler görebiliyorsunuz.

bu oyunu sevenler için hayatınızın kıyağı kısmına geliyorum; mozilla firefox’a leethax eklentisini indiriyoruz ve oyunu açıyoruz, ta daa! her ücretli şekerden sınırsız olarak ücretsiz faydalanabiliyor ve hiç bitmeyen 99 canımızın tadını dolayısıyla oyunun da bokunu çıkarıyoruz.

afiyet olsun.
gicikcik
hava atmak gibi olsun 170 i bitirdim diğer bölüme geçmek için mutualist ilişki kurduğum arkadaşlara istek yolladım beklemekteyim.
oyunun sonunu görmüş tanıdıklarımın tanıdğı var.
aysemayse
taksim gezi parkı protestolarında, "tehlikenin farkında mısınız? kaç gündür candy crush isteği gelmiyor" denilerek, dikkat çekilmiş oyundur.

http://tinyurl.com/p9dfkht
gicikcik
181.leveli geçtikten sonra daha doğrusu geçemedikten sonra sanırım sıkıldım,artık, 5 aydan fazladır oynuyormuşum sıkılmak için geç bile kalmışım.eskisi gibi geçemeyince hırs olmuyor da zaten sonuda yokmuş sürekli güncelliyorlarmış.ben kurtuldum darısı diğer oynayanların başına.
independence
nihayet bugun saat 02:18 itibari ile 29. leveli gectigim oyun. tarihe not olarak du$ulsun rica ediyorum. ramazanin ilk gunu ustelik sahur saatlerinde bunu ba$armi$ olmam da ne kadar mubarek bir insan oldugumun gostergesi olsa gerek.
aysemayse
bir istek daha gelirse, çıldırmama neden olacak oyundur. hayır, heyecanlanıyorum, nedir bu bildirim diye, sonra noluyor, candy crush saga. direniş günlerini özledim, yemin ederim.
independence
bolumler bittiginde boyle 3 tane alan var dolmasi gereken ancak onu da ya para odeyerek ya da arkada$larindan yardim isteyerek doldurabiliyorsun ya, o cok salakca.
independence
bu oyundan kurtulmak icin kesinlikle hileli oynamak lazim.

hilesini buldugumun ucuncu gununde artik benim icin hicbir degisikligi kalmadigi icin biraktim.
kuyruklu piyano
sabahın köründe toplu taşım araçlarında kitap gazete okumayıp dırdırdır konuşmayı maharet sanan halkımın çenesini kapatabilmeyi başarmış bir oyun türüdür. yol boyu kafayı eğip sanki dünyanın sırrını çözüyormuşçasına telefonuyla bütünleşmiş birini görürseniz, bilin ki o candy crush saga oynamaktadır. kanser gibi hızla yayılır, aids gibi bulaşıcıdır, alzheimer gibi unutkanlığa yol açar.
murty
hilesi var, browsera indiriyorsun, tüm canlar senin. eşim oyunu hileyle bitirdi,şimdi oynayacak oyun bulamıyor.
independence
aylardir belki de seneden fazladir oynamiyordum, nedendir bilinmez son uc gundur yeniden basladigim oyun. bildigin rahatsizlik hastalik lan. basindan kalkmak bilmiyor insan. annem 2 laptop 3 tablet ve 2 adet cep telefonundan oynuyor, hileli bi de.
independence
annem de ba$ta olmak uzere, bu oyuna bu kadar zaman ayiran turk kadini bu zamani bilime teknolojiye ayirmi$ olsaydi, bugun bu topraklarda onbinlerce madam curie yeti$mi$, izotoplarla oynuyorlardi yemin ederim.
doppiomovimento
türkiyedeki ev hanımlarının vazgeçilmezi. ilk çıktığında sadece facebook üzerinden oynanabiliyorken mobil kullanımın da artmasıyla cep telefonu ve tabletlerin de bir numaralı oyunu haline gelmiştir. yapımcısı king daha sonra rekor bir fiyata blizzard tarafından satın alınmıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol