bilgi sözlük v4

0 /
independence
calismalarina baslanilan versiyon.

tasarimda buyuk bir degisiklik olmayacak ancak gerek hiz gerekse ozellikler anlaminda buyuk yeniliklerle karsilasacaksiniz. 10 gun icerisinde hizmete sokulmasi planlaniyor.
0zgur
temalar, mesajlaşma, sol frame, profil, sosyal medya ile etkileşim, ukde, kategori derken hayvani bir güzelliğe sahip olan sözlük sürümüdür an itibarı ile, ellerinize sağlık.
shot
birden fazla sayfa olan başlıklarda sonraki sayfalar ve ilerleme imkanı sadece sayfanın en altında yer alıyor, o yüzden sonraki sayfalara geçmek için illa alta ilerlemek gerekiyor. sayfanın üstünde de ileri butonu olsa iyi olmaz mıydı ki?
meekma
şöyle bir entiri var
(bkz: #1143614)

bence bir sosyal medya sitesi için altın değerinde.. hem enteresan bir durum hem de eğlenceli bir dille yazılmış. tam paylaşmalık. arkadaşına atar matrak yaparsın ya da birisi sabah işe giderken feyzbooklarında filan görse okur eğlenir, bilgi sözlükle ilk tanışması da bu şekilde olabilir vs. vs..

özetle bir muz orta var, ama bilgi v4 golü kendi kalesine atmış olabilir.

bir entiriyi paylaşmak için tek adım değil iki adım gerekiyor. önce paylaş simgesine basıyorsun sonra da istediğin sosyal medyaya.. bunların tek adımda olması içeriğin paylaşılmasını kolaylaştırır. içerik paylaşıldıkça yazar çekilir, yazar çekildikçe nüfus artar, daha çok içerik üretilir vs vs..

üstelik o kutucukta gayet yeterli alan var. bence içerik paylaşımını kolaylaştırmak için üç beş sosyal medya simgesini tek tek ve açık olarak koyun. paylaşım tek adımda olsun yani..

diorum ben.
manasiz
gerçekten güzel olmuş, övgüleri kesinlikle hak ediyor emeği geçen herkese teşekkürler. umarım çok güzel bilgi paylaşımlarının olduğu bir platform olur.
kaliban
telden,tabletten ve laptoptan aynı anda bağlanabiliyoruz sanırım, iyi oldu bu özellik ancak mesajlar uçmuş mesajlarıma tıkladığımda hiç mesaj gözükmüyor, aşk olsun titiş
herkonudafikrimvar
bir kaç feed back vermek isterim,
1- nickname'imiz tam çıkmıyor
2- bugün bölümünde, örneğin yozgat başlığında 16 entry varken, 1 entry varmış gibi gözüküyor. bilmeyen biri arayıp da diğer entryleri bulamaz. bir yerlere 'tüm entryleri göster' butonu veya '16 tane daha entry' butonu koyulabilir.
independence
eski surumde hesabiniza ancak bir cihazdan baglanabilirdiniz, bir baska cihazdan baglandiginizda accountunuz logoff olurdu. bu surumde ister pc'den ister cep telefonunuzdan ayni anda hesabiniza baglanabilirsiniz, diger cihazdan bir logoff durumu olmayacak.
independence
editlenen entrynin altindaki tarihin hemen saginda yatay kucuk bir s harfi vardir. mouse pointer oraya goturuldugu zaman edit tarihi gorulebilmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol