bilgi sözlük v4

0 /
independence
calismalarina baslanilan versiyon.

tasarimda buyuk bir degisiklik olmayacak ancak gerek hiz gerekse ozellikler anlaminda buyuk yeniliklerle karsilasacaksiniz. 10 gun icerisinde hizmete sokulmasi planlaniyor.
mustaitbiradam
bilgi sözlük v3'ten büyük anlamda değişiklik göstermemesi gereken versiyon. v3 bence gayet kullanışlı; fazla bozulmaması gerek. bundan önceki parlak mavi ve beyaz renkli temadan gözlerimiz kanıyordu. mevcut tasarım ile bu durum halledildi. özellikle gece modu çok rahat. illa değişecek diyorsanız da gece modunu değiştirmeyin.

yine yeni yeniden; (bkz: #1112210)


düzeltme: yazım.
remake
hazır ekşi sözlük para sayma makinesine iyice evrilirken dağılan ekşici kuşları kapmak için güzel bir hamle olabilir. son zamanlarda ayyuka çıkan olaylar kesilen faturalar (bkz: #sahte bile olsa sikimde değil) falan iyice baymıştı zaten. düşünsene senin sitende günlerce olumsuzca eleştirilerek trend olan bir şirkete sosyal medya danışmanlığı için teklif veriyorsun ve kabul ediliyor fatura kesiyorsun filan yuhh lann :D ahhh be dürümcü yedin sözlüğün başını :)
independence
yetistirebilirsek bu gece yayina alabiliriz bu sürümü. bu sürümün yaninda eski sürüm de sunucuda bir sundomainde barinacak, dileyen eski sürümü de kullanabilecek.
hanniballecter
bence biraz daha deneme yapın hem yeni fikirlerde gelebilir.V4 devreye aldıktan sonra fikir gelirse v5 için acele edeceksiniz.
Edit:Mobil sürümü akıyor abi akıyoor
independence
yarin aksam saat 22:00 de bilgi sözlük 1 saatlik bir inzivaya cekilecek, kapatilacak.

saat 23:00 de yeni sürümü ile begeninize sunulacak.
0zgur
temalar, mesajlaşma, sol frame, profil, sosyal medya ile etkileşim, ukde, kategori derken hayvani bir güzelliğe sahip olan sözlük sürümüdür an itibarı ile, ellerinize sağlık.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol