ara

0 /
independence
sozlugun yeni detayli arama butonu.ba$liklarin hemen uzerinde duruyor.alfabetik siraya gore yahut karman corman ne bulursa tutup getiriyor.oldukca da hizli cali$iyor.aramaya inanmak felsefesinin mihenk ta$i oldu bir anda.
webgum
artik aramaya inanmak konusu gerceklik kazandi butonudur. icinde aradiginiz gectigi tum basliklar istediginiz sirada cikmaktadir. alfabetik olarak veya en sondan basa olarak istediginiz sekilde aradiginiz listelenmektedir.
goliath
mozilla kullanan yazarlarin calistiramadigi buton. ara’ya basinca zort diye
asagiya dogru menu acilmasi gerekir fakat tiklamak mumkun degil ki o butona mozilla’da.
seyhmerat
nedense cogu zaman calismayan buton,ah bir de bilsek nedenini.aynen dunun basliklarina girdiginizde bir kac sayfa ilerlemek isteyince bugunun sayfasinin gelmesi gibi,o da ayri bir sorun.
sukela
riayete göre 12’den sonra bozulmasının nedeni bugüne ait olan başlıkların bir sayfadan az olmasıdır. düne bastıktan sonra arama yapmak mümkün olacaktır.
en olmadı:
http://bilgisozluk.com/baslik.asp?d=y linki geçici çözüm olabilir.
cre
sözlükteki en önemli şeylerden biri olmasına rağmen çalışmaması ilginçtir. demek ki aramanın gücüne pek de inanılmamaktadır
goetica
12’den sonra sol frame guncellendiği için 2.sayfaya geçilmeden çalı$mayan butondur.çok arayasınız geldi ise dün butonuna bastıktan sonra aramaya inanabilirsiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol