confessions

tria

- Yazar -

  1. toplam entry 648
  2. takipçi 1
  3. puan 15311

pkk

tria
doğuda kan kaybeden ve bunun acısıyla hakkını savunduğunu iddia eden halkı bile öldürecek kadar şaşırmış aptallar topluluğundan oluşan amip terör örgütü.

abdullah öcalan

tria
bugünlerde fiziksel şiddet gördüğü dedikoduları nedeniyle taraflarını sokağa dökmüş kişilik. tarafları şiddetten ziyade ciddi kaşıntı yaşadıkları için, lider sıfatındaki bu insancığı bahane edecek kadar basit olduklarını bir kez daha göztererek bizleri kıçımızla gülmeye teşvik etmişlerdir. ya arkadaşım, siz olmasanız bu türkiye’nin gündemi bomboş kalacak, canlarım, kekolarım benim...

yaran fıkralar

tria
bir yarışma düzenleniyor.yarışmacılar fransız,alman ve namık kemal.yarışmada şu 3 katlı bir bina ve her katta 20 kadın kim bu kadınların hepsiyle beraber olursa yarışmayı o kazanacak.yarışma başlamış fransız girmiş binaya 2.katın merdivenlerinde bayılıp kalmış.alman girmiş oda 3 katın merdivenlerinde bayılmış.namıka sıra gelmiş namık binaya gırmiş aradan 4 saat geçmiş namık hala ortalarda yok bi bakalım demişler binanın 1-2-3 katındakı kadınlar baygın halde bizim namık yok terasa çıkmışlar bizim namık bir kedinin peşinde gel pisi gel pisi..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol