confessions

thismesswerin

- Yazar -

  1. toplam entry 79
  2. takipçi 1
  3. puan 7510

istanbul bilgi üniversitesi

thismesswerin
bu sene hem gepgenc festivale hem de efes pilsen one love festivale ev sahipligi yapmıs olan santralistanbul kampusuna sahip universite. ayrica artik tüm hazirliklar ve 1. siniflar kustepe kampüsünde olucaklardir bu sebeple de iktisadi idari bilimler doladere ye tasinacaktir.

bilgi üniversitesi kustepe kampüsü

thismesswerin
bilgi üniversitesinin en kötü kampüsüdür, bahçesi yok gibi bir şeydir hele ki santralden sonra iyicene kötü gözükmektedir. mecidiyeköye servisi çok azdır, genelde ögrenciler yürümeyi tercih eder bir nevi spordur. yine de alışınca insan seviyor, böyle insanlarla içiçe olmak falan... diger kampüslerde yadırganabilinio çevrede baska insanlar görmemek..

lüküs hayat

thismesswerin
mükemmel bir müzikal. sanırım her sene espriler gündeme göre değişebiliyor;mesela var mısın yok musun hamdi bey, r ler ve beyaz, mortgage gibi. sosyal mesajlarla dolu bir komedi. zihni göktayın 62 yasındaki enerjisini görünce insanın kendisinden utanabileceği bir müzikal...

the killers

thismesswerin
ikinci albümü cok daha süper olan las vegasli gruptur..çektikleri kliplerlede aslinda ne kadar iddiali bir grup olduklarını göstermişlerdir.
üçüncü albümden de daha da iyisini beklemekteyiz..
bkn:read my mind
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol