confessions

just a girl

- Yazar -

  1. toplam entry 22
  2. takipçi 1
  3. puan 4466

midye dolma

just a girl
kesinlikle izmir usulü olan yenmelidir.istanbuldakiler içine kuş üzümü koyuyolar,böyle tatlımsı berbat bişey çıkıyo ortaya.kapatcan kordonda bir tepsi sıkıcan limonu,yanında bira misssssss..

barcelona

just a girl
izmir dısında yaşamak istediğim tek şehir.insanı cıvıl cıvıl, resmen yaşadığınızı hissediyorsunuz.neşeli şehir.erkek veya kadın farketmiyor eger numaralı gozluk kullanıyorlarsa muhakkak çerçeveleri renkli oluyo bunların.rengarenk bileklik incik boncuk merakı da çok fazla.herşeyleri renkli bu insanların, bu da haliyle yaşamlarına yansımış.kızım olsun ispanyola vericem.
o derece seviyorum. tek kusurları cok yuksek volumda konusuyolar ha bı de cok sigara iciyolar. kızı gene vericem ama kararım aynı.

robert ludlum

just a girl
bütün kitaplarını okumak istediğim, herkesin beyaz perdeden tanıdığı jason born ’un yaratıcısı, süper casus romanı yazarı.şuan elimde (bkz: ambler uyarısı) isimli kitabı var.kitap mı, film mi belli değil, sayfalar akıyor resmen.
yazarın bir dönem cia de çalıştığı bilinmektedir. bu da kitaplarının neden bu kadar şahane olduğunu açıklıyor sanırım.gerçek iyidir..

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol