confessions

dark tranquillity

- Yazar -

  1. toplam entry 121
  2. takipçi 1
  3. puan 46613

istenmediğini anlamak istemeyen erkek modeli

dark tranquillity
cok cins bir modeldir efenim.
acik acik belirtirsiniz kendisini istemediginizi ama kirmaktan da kacinirsiniz. yumusak bir dille anlatirsiniz durumu, kendisine kendisinin istedigi gozle bakmiyorsunuzdur. sonunda anlar, kabul eder. aradan bir sure gecer yine "bir tanem", "hayatimin anlami", "sevgimi nasil anlatsam bilemiyorum ki guzelim" gibi sizin hic hosunuza gitmeyen sekilde konusmaya devam eder. sabriniz tasar "bak hoslanmiyorum boyle konusma, istemiyorum" dersiniz, kuser gider. sonra aradan zaman gecer, bu sefer "birak ozelin olayim, izin ver." denir. artik sinirden aglayacak noktaya gelirsiniz. kirilmasin diye yumusak davrandiginizdan bu kisir dongu devam eder, karsidaki insan tepenize cikar.
kisaca yapiskan erkek modelidir, "def ol" denilesidirler. o yuzden erkeklerin genelinin hic dusunmeden yaptigi gibi "siktir git, istemiyorum seni" denerek sorunu cabucak halletmek en guzeli.

(bkz: ukde)

gece sigaranın bitmesi

dark tranquillity
sigara icen kisi icin dunyanin sonunun gelmesi gibi abartili bir durum olabilir. hatta etrafindaki insanlardan cikartir acisini, bagirir cagirirlar. sinir kupu olur cikarlar. yanlarinda sigara icmeyen biri var ise "oh be pasif icicilikten de bikmistim, biraz oksijen alabilicem." diye sevinir. ama sigarasiz kalan kisinin yanindan uzaklasmasi kendisi icin en iyisi olur.

çığlık cigliga

dark tranquillity
bir 6. cadde parçası.

işıkla kal ve sakın değişme
onlar seni değiştirmek isteselerde
başını eğme, ismimle uyan her güne
ne kadar benim olmak istemesende

sesimi hisset şarkıma dokun işte
onlar hep sorarlar, boşver ilgilenme
kaçı kaldı ki sen çekip gidince
ne kadar geri dönmek istemesende

şehirler yandı çığlık çığlığa
ben acıyı tattım kanına karıştım
şehirler yandı çığlık çığlığa
ben acıyı tattım kanına karıştım

afili yalnızlık

dark tranquillity
baştan sona harika, bunalıma sokacak cinsten parçalar, herhangi bir eğitim almamasına rağmen muhteşem bir ses, içtenlik, beğenilesi sözler, yalnızlık, acı, hüzün.. hepsini bünyesinde barındıran,
şahsımın hiçbir albümü alırken bu kadar heycanlanmadığı ve tüm bekleyişe değen cinsten bir albüm.

tom keifer

dark tranquillity
80’li yılların ünlü rock grubu cinderella’nın kurucusu, vokalisti ve gitaristi. şahane sesli , şu an da 46 yaşında olmasına rağmen yaşını hiç göstermeyip, gençlere taş çıkartacak cinsten bir görünüme sahip, delilik derecesine varan hayranlığımın bulunduğu müzisyen.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol