confessions

calamitycans

- Yazar -

  1. toplam entry 639
  2. takipçi 1
  3. puan 14999

yaran msn diyalogları

calamitycans
anne: seni everiyom.
calamity: kime yav?
anne: semranın kızının düğün fotosunu gördük
calamity: eeeeee?
anne: oh rahatladım dedi.
sen napıyon?
calamity: ingilizcebi yazıda düzeltme.
anne: çok komik mi?
calamity: ne komik mi?
anne: yuvarlanıyo biri yerde. .
calamity: ohh rahatladım demiş ya ona güldüm.
anne: biz ne zaman rahatlıcaz?
calamity: god willing.
anne: what?
calamity: allah bilio yani.
anne: tv de abone hatun yaz 3033 e gönder.
calamity: manita yaz 3333e gönder evine gelsin.
anne: www.halejale.com
calamity: o ne lan sapık mı oldunuz basıma?
anne: serkan kız arkadaşından ayrılmış.
calamity: biliom da bu erotik site de nerden çıktı?
anne: üniversiteli kızın duş görüntüntüleri.
calamity: deli misin ya?
anne: hostes kızın soyunma odasındaki gizli görüntüleri.
anne: sen nerden biliyon serkanı?
calamity: e gecen gittim yaa anne onlara o zaman konuştuk.
anne: özgür napıyomuş?
calamity: iimişşş.
anne: salome naptı?
calamity: ii napsın yanlız artık o da.
anne: yatmıcan mı?
çıkar artık baklayı ağzından.
calamity: hangi baklayı?
anne: ne iş erhan?
yat artık vakitlice kalk ve spor yap.
calamity: tamam.
anne: ***??????biz kizacağiz diyemi konuşmuyon?
calamity: neyi?
anne: manita ne zaman yatıcan?
calamity: 10 dakika sonra.
anne: demin kanser nedenleri arasında miroddalga, cep telefonuve bilgisayarı da söyledi.
anne: cevap ver!!
calamity: o zaman ölcez.
anne: allah korusun.
calamity: korusun.
anne: erhan ı da mı?
calamity: ivit.

kadın

calamitycans
güçlü kadınlar vardır,her işlerini kendileri halletmeye çalışan.anne babaları tarafından böyle yetiştirilen.onlar kendi paralarını kendileri kazanmak isterler.evdeki tüm tamirat,tadilat işlerinden anlarlar.bir erkeğe mecbur kalmadan da hayatlarını devam ettirebilirler.faturalarını kendileri yatırırlar.hemen hemen tüm işlerini kendileri yaparlar.hatta etraflarının yükünü de üstlenirler.özgürlüğü severler,dik durmayı da,güçlüdürler çünkü…
aşık olduklarında hissederek yaşarlar.aşklarına kurallar koymadıkları gibi büyük beklentilere de girmezler.sevdiklerine problem çıkarmazlar.bütün gün çalışıp durduktan sonra,akşamları yorgun da olsalar sevgilileri buluşalım dediğinde,hemencecik hazırlanıp sevgililerinin onları evden almalarına gerek kalmadan,o her neredeyse onun olduğu yere giderler.
çoğu zaman sevgililerinin ya da kocalarının haberi bile olmaz yaşadıkları sıkıntıdan,yansıtmazlar çünkü.para var mı,işyerinde sıkıntı mı oldu,birine canı mı sıkıldı,hiç bunlarla yormazlar birlikte oldukları erkeği.çünkü istemezler kimse onlara acısın.
sonra da bir bakarlar ki,bu kadar dik durmanın ve sorun çıkarmamanın karşılığında gerçekten de kimse onlara acımaz.bu durum zamanla gelenekselleşir ve acınmama ile sorun çıkarmama hali yaşam tarzına dönüşür.eskaza dayanamayıp sorunlarını paylaşmaya kalksalar,bu sefer de sorunlu kadın,kaprisli kadın,tahammül edilmez kadın damgasını yerler.bu yüzden de terk edildiklerinde bile hiç seslerini çıkarmaz bu güçlü kadınlar! terk eden erkek de bilir onun ne kadar güçlü olduğunu ve onsuz da yaşayabileceğini,içinde yaşadığı fırtınalardan bihaber.
sonra bir dosttan,eşten,ya da tanıdıktan duyarlar ki onu terk eden gitmiş erkeğe muhtaç yaşamak zorunda olan biriyle beraber olmaya başlamış.erkekler çok severler böyle kadınları.birinin ona muhtaç olduğunu görmek bir çok duygusunu okşar erkeğin.onlara kendini erkek gibi hissettirir! bu zayıf kadınlar erkeklere bağımlıdır.
mesela fatura filan yatıramazlar,anlamazlar çünkü.nerden yatırılır onu da bilmezler.ev ya da yemek alışverişi de yapmazlar,çünkü taşıyamazlar onca torbayı.hep yorgun olurlar,bütün gün spor salonları,kuaför,o mağaza,bu mağaza gezerler.akşama yemek yapmaya fırsat bulamazlar.akşam eşleri eve geldiğinde,bugün nereye yemeğe gidelim,diye sorarlar.en kötü ihtimal dışardan yemek söylerler.zayıf kadınlar doğurdukları çocuğa bakacak gücü de kendilerinde bulamazlar,pamuklar içinde yaşamaya alışmışlardır bir kere.kendilerini hep altın tepsi içinde sunarlar.huysuzluk da ederler,ama bu erkeğin hoşuna gider,çünkü kadın ona muhtaçtır,söylenmeyen güçlü kadının aksine,hiçbirşeyi beğenmedikleri gibi devamlı da mutsuzdurlar.pek teşekkür etmezler,kıskançlık krizlerini de severler.kocasının ve sevgilisinin hayatlarını karartırlar.erkekler bu kadınları asla terk edemezler.çünkü o güçsüz,kırılgan bir kadındır.ayrılırsa kurda kuzuya yem olur.koruyup kollanmalıdır her an o!
zayıf kadınlar hiç çökmez,buruşmaz ve yıpranmazlar.ancak işin ilginç yanı her zaman daha değerli olanlar da onlardır.ve geride kalan güçlü kadınlar tüm bunların nasıl gerçekleşebildiğine sadece bakakalırlar.

edit: aylin kotil’den alınmıstır.

ilk buluşmada veren kız modeli

calamitycans
neden ilk bulusmada veren erkek modeli diye bir soz obegi kullanılmaz anlamamısımdır yıllardır. ilk bulusmada "veren" kız neden hep kotu lanse edilir? kiz "verince" erkek "vermiyor" sanki. karsılıklı yasanan bir seydir ama nedense gunah kecisi hep kadınlar olmaktadır. iliskiye girerken her sey gulluk gulistanlıktır ama is bitince "aaa bana ilk bulusmada verdi kasar" diye yurdum erkegi atıp tutmayı pek bi sever. madem ayıplanası bir sey adam olun da bir kere de siz "vermeyin" kadınlara ilk bulusmada o zaman.

ağzı bozuk olan hatunlar

calamitycans
agzı bozuk olma durumunu erkek ya da kadın kimliklerine atfetmeden direkt olarak agzı bozuk olan insanlar olarak ele alırsak daha mantıklı olur kanımca. bazı insanlar sinirlendikleri zaman edepli kelimeler kullanmak yerine küfürlü kelimeler kullanmayı tercih edebilirler ve kadın olmak küfür etmeye engel değildir. bazı insanların bakış açılarına göre küfür eden kadınların sevgilileri olmuyormuş, sadece buna göre değerlendiriliyormuş bayanlar ancak hatırlatmak isterim ki "hay amına koyiim, bi siktir git" vb küfürleri kullanan kişi erkek olunca da pek sempatik durmuyor.

bakire eş arayan ama sevgilisiyle yatan erkekler

calamitycans
ütopik bir istektir diyebilmek isterdim ancak birçok türk erkeğinde sık rastlanan bir durumdur. bayanları evlenilecek kız eğlenilecek kız kategorisine sokaraktan "eglenilecek kızlarla" aktif cinsel hayatlarını yaşayıp, "evlenilecek kızlarla" toplum tarafından kabul görecek izdivacı gercekleştirirler. bunun sonucunda kendini özgür ve haddini bilmeden erkeklerle bazı haklara eşit zanneden eglenilecek kadınlar hayatlarına genellikle yanlız ve eglenerek devam ederler. diğer uslu bayanlarımız ise toplumdaki diğer bekar kızlara örnek olarak cici kocalarıyla hayatlarını sürdürürler.

travesti

calamitycans
genelde korkulan insanlar olmasına ragmen aslında gayet zararsız olan,çok güzel fal bakan,muhabbeti süper olan,duyarlılıkta onları dışlayan insalara taş çıkarma kapasitesine sahip,bizden farklı olmayan kişilerdir.

ne başlayan ne biten ilişkiler

calamitycans
genellikle taraflar arasında cinsel çekimin çok fazla oldugu ilişkilerdir. mükemmel uyumun yakalandığı cinselliğin yanı sıra sohbet muhabbet de iyi olursa ilişki daha da alevlenir. ancak başlangıçta ilişkinin adı konmadığı ve ciddiyet olmadıgı için ve de paylaşım mükemmel olduğu için taraflar birbirlerine fazla açık oynarlar; bu da birbirlerine bir türlü tam anlamıyla güvenememelerine neden olmaktadır ve tarafları ürkütür. böylece o ilişkinin ne adı konur yani "başlar", ne de "hadi bana eyvallah" denebilir kolayca, aradaki tutku bitene kadar.

sevgili günlük

calamitycans
sevgili gunluk bir cesit hitaptır, once bir defter alınır ardından tertemiz sayfalara gun ve gun neler yapıldıgı, neler hissedildigi aktarılır. orneklemek gerekirse ki gerekir:
sevgili gunluk,
bu sabah zor uyandım hatta hic kalkmak istemedim. mehves ve ust komsu sagolsun saat birde uyanmak zorunda kaldım. mehves ile hamburger siparisi verdik, onların gelmesini bekliyoruz. boylece "ne yicük" sorusunun da cevabını ogrenmis oldun. dun gece mehves kaltagının dogum gunu idi. biraz eglenip içmişiz sanki. gece eve dondugumde mehves’den kacıp erhan’ı aramısım. neden boyle seyler yapıyorum bilmiyorum. artık ayrıldık, ben oyle karar vermisim ama ben hatırlamıyorum ne zaman bu kararı verdigimi. çok üzülüyoruz çünkü erhanın pijamaları burda ama erhan yok. hamburgerlerimiz geldi gunluk, simdilik hoscakal..

eski sevgili

calamitycans
her gece buz gibi bir yataga gitmenin, sabahları mutsuz uyanmanın, kendini yanlız hissetmenin, yasanılan boslugun, calmayan telefonun, eski mesajları okuyup avuntu bulmaya calısmanın, alkol ve sigara tüketimindeki artısın, uyanmak istememenin ama bir türlü uyuyamamanın, birçok seyin anlamını kaybetmesinin, kendini çirkin hissetmenin, yeni yıla yanlız ve mutsuz girecek olmanın, özleyip de "ben seni özledim, biz arkadaş da değil miydik" diyememenin, kendinle çelişip durmanın nedenidir eski sevgili.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol