confessions

apple

Yazar

  1. toplam entry 497
  2. takipçi 0
  3. puan 1297

sözlükteki oylama sistemi

sözlükteki oylama sisteminde bazi değişikliklere gidilerek en azından seri eksi oy veren ibne’den canımızın az yanacağı görüşündeyim.

şöyle ki, söz konusu seri eksi oy veren ibne sizin bir entry’nize kafayı takıyor ve ona berbat veriyor. tamam, bunu bende, diğer bilgiçler de yapıyor. buraya kadar normal. ancak daha sonra hızını alamaması sonucunda yazdığınız en son 5-10 entry’e de eksi oy veriyor. böylece oylama sistemi entry için değil, bilgiç kişisi için yapılmış oluyor.

eğer ki üst üste oy verme sınırlaması yapılırsa bu durumun önüne geçilebileceğini sanmaktayım.

yaran diyaloglar

23.02.1992 tarihinde kayıt edilmiş, vaaz veren imam efendinin sinirlerine hakim olamayarak sarf ettiği cümleler aşağıdaki gibidir.

hoca- misafir geldi, misafirliğe gittim, şimdi yaz var, şimdi kış var, şimdi işim var, şimdi çişim var, ee ömür bitti!
cemaat- hıı?
hoca- gençken diyor ki işim var, ihtiyarlayınca çişim var. prostat oldum camiiye gelemiyorum. gençken gelme ihtiyarken gelme ölünce geleceksin musallaya!
hoca- ondan sonra nasıl bilirsiniz? nasıl biliriz, görmedik ki herifi!
cemaat- puhahahahaha...

yazınca pek komik gibi gelmedi bana da... ama izlemesi keyifliydi

sortie

23 mayıs 2007 tarihinde sezon açılışını yapıyorlar. oldukça dikkat çekici bir davetiye hazırlamışlar, davetiyenin üzerine iliştirilmiş kredi kartı benzeri bir kart var, üzerinde kişiye ait numara ve isim-soyisim yer alıyor. şampiyonlar ligi final maçını dev ekrandan yayınlayacaklarını da davetiye zarfının üst kısmına eklemişler.

sortie bu sene bünyesinde sahan, niwa, mori, mirror, al jamal sahra, cafe de paris, çok çok, fishmekan, home store, marca ve sortie bar&lounge restaurant ve cafelerini barındırıyor. rezervasyon için 212 327 85 85 no.lu telefondan arayabilir, veyahutta www.sortie.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

ircop

irc ortaminda çoğu zaman yönetim tayfasindan en çok hedef olan kişiler bu görevdedir. op olan kişileri az yetkili diye sallamazlar, admin olanlardan çok yetkili diye tirsarlar. varsa yoksa olan ortada kalan bu ircoplara olur.

özellikle de bayansanız, bilumum erotik fotoğraflar ile süslü, küfürlü şiirler yazılmış bir web siteniz bile olabilir.

0 /