yardım edin

clasnic
bir şirkette çalışmaktayım. çalıştığım yerde bir hanım kız çok dikkatimi çekiyor. konuşup tanışmak istiyorum fakat utangaç birisiyim gidemiyorum ve konuşamıyorum bayanlarla. ayrıca kız hakkında bilgi sahibi değilim tavsiyeniz ne olur?

edit: bugün iş yerinde birine sordum nasıl biri diye. cevap ise; onun vurucu timi var oldu. bir kelime dahi edemedim sorduğum adama :(
scalet
güzin abla sitesimi burası? git açıl kıza. yapamıyorsan biz mi çiçek alıp konuşalım kızla. biraz büyüyün ya.
ingilizcesi help me olan yardım çağrısı.
antiformalistrayok
gayet insani bir olay bence. bilgi sözlük derdine derman arayanlar diye baslik acilip orda konusulsa daha mantıxlı olur tabi ki.

derdi olanlar oraya. mesajla da cevap veririz
mustaitbiradam
montla teklif et.

şaka şaka. boş ver kardeş, kadınlar eninde sonunda çekip gitmiyorlar mı? nasılsa kaybedeceksin hiç kazanma.

ya da dur. kız hakkında bilgi sahibi değilim, dedin, ona bir şeyler söyleyelim.
her türlü stalk'la bir kere. sosyal medyada her platformda. iş yerinde ise kimle konuşuyor, ne yapıyor, ilgi alanlar nedir... hangi şakalara, ne tür esprilere gülüyor... sadece bir çitanın ceylanları savan arasında kestiği gibi kes, süzdüğü gibi süz. iş çıkışında otobüs durağına kadar takip et, gerekirse aynı otobüse o farkına varmadan bin. hangi durakta iniyor, hangi muhitte oturuyor; mahallesi, caddesi, sokağı, kapı numarası nedir, beyninin tüm nöronlarına bunları ince ince, derin derin nakş et.

sonra bir gün montunu giyip çık karşısına...

hadi iyi geceler.
copacabana
bence ilk hamlen kızın sevgilisinin, nişanlısının vs. olup olmadığını öğrenmek olmalı. zira evli barklı kadına bakmak bize yakışmaz değil mi? anladığım kadarıyla kızla konuşmuşluğun yok. bu sebeple bahsettiğim bilgiyi araya iki kişi koyarak öğrenmelisin ki senin sorun kıza direkt senin adına ulaşmasın. kızdan direkt olumlu yönde bir etkileşim yaşasaydın, onun yakın bir kız arkadaşına sorardın, o da hemen senin adını vereceği için ileri de olabilecek kıza açılma probleminin de önüne geçmiş olurduk. böyleyken böyle, önce kızın medeni halini öğrenelim de ondan sonra bakarız artık duruma.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol