vibratör

0 /
ups
cinsel anlamda bireysel tatmin saglamaya yarayan bir alet.titremesi en can alici ozelligidir.ne gormuslugum ne de dokunmuslugum vardir,ayrica belirteyim.

(bkz: ne olur ne olmaz)
independence
kimi di$i populasyonu temsilcilerinin cantalarinda makyaj malzemelerinin yaninda ta$idigi alet.kimileri ise bu i$i titre$imli cep telefonu ile goruyor.vardi oyle bir tanidigim benim.telefon acar beni arar misin derdi arardim.telefona uzun zaman cevap vermezdi ben de ev numarasindan aradim.i$in aslini daha sonradan ogrenmi$tim.cinsel hayatimizda cep telefonunun onemi yeni bir anlayi$ kazanmi$ti o an itibari ile.
potasyum
kullandığım büyük, ağır ve çok sesli, çok sarsan (e doğal tabi sallanıcak vibrator bu) güzel cihaz.
bununla, beton dökmeden önce zemini iyice sıkıştırırsınız efendim, yoksa bi tarafıma sokmuşluğum yoktur, boyu (benim kullandığım) 1 metreden biraz daha fazla sanırım 60 kg ağırlığında birşeydi. fesatlığın gereği yok.
el menzile beynel menzileteyn
beton dokumunde betonun kaliba yerlestirilmesi icin son derece muhim olan , ayni zamanda calisma prensibi ayni lakin boyutlari farkli olup cinsel tatmin icin kullanilan elektrikli titresim cihazidir..bu iki aletten hangisi digerine ilham kaynagi olmustur merak konusudur..45’lik kizkurusu bir mimara ilham kaynagi oldugu ihtimal dahilindedir..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol