ufo

0 /
ups
yillarca var midir yok mudur tartismalari yapilmistir ama gereksizdir,bana sorsalar soylerdim cunku vardir..
information
hakkinda cesitli spekulasyonlar yapilmakta olup, varligi gibi yoklugu da hep tartisma konusudur. uzaylilarin uzerine kurgulanan filmlerde gormek mumkundur.
(bkz: gora)
gladio
gavurca undefined flying object olan ve ufo olabilmesi icin once ucmasi lazim gelen bunun yaninda ne idugu belirsiz olmasi da onemli olan cisim. fatih urek ufo degildir. ne kadar ne idugu belirsiz olsada ucamaz.
rachael
tanimlanamayan ucan cisim manasina gelen unidentified flying object in kisaltilmasidir.ucan daire olarak da bilinir.
seyhmerat
beni komplolara surukleyen hadisedir.oncelikle banim için varligi veya yoklugu tartisilacak olmasinin yaninda,insanlarin aklina hep ayni sekilde gelmektedir ufolar daire seklinde,niye baska sekilde ufo yok?(tabi gercekten ufo varsa).benim bir baska teorimde amerika’nin elinde bulundurdugu teknolojiyle urettigi radarlar tarafindan asla gorunemeyen araclardir,bunu bir cok kez ufolarin goruldugu sahnelerin televiyonlarda yer almasina dayanarak soyluyorum.bunlar asla uzayli araclari felan olamaz,bunun nedeni basit yahu bu uzaylilar dunyaya sadece ufodan bakmaya mi geliyor oyleyse,bir uzayli digerine "ya cek su bogazin oraya ufodan bogaza bakalim" demiyordur heralde.yani kisacasi soylemek istedigim amerika’nin elinde bulundurdugu teknolojiyle uretip gizli seyleri arastirmak ve de cogu ulkenin stratejik yerlerini gizleden izlemesini sagladigi bir teknolojidir.bir gun bu sekilde ortaya cikartilirlarsa sasirmayin.
freyja
kimsenin inanmak istemediği, bir o kadar da kimsenin gördüğünü iddia ettiği ,amerika’nın turizimine katkıda bulunan,hollywood’un bütçesine de yardımcı olan , olma ihtimali yüksek olan dünya dışından gelen tanımlanamayan varlıklar.
kimlanbu
vince`in(carter olan) dr.j kadar havada uzun kalmayı ve hareketlerini yapmak için engin çabalarını gören arkadaşları tarafından kendisine takılan lakabıdır..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol