turkcell

0 /
rdm
adının konbara olduğu saçma sapan hizmeti sunan bir de bolca reklamlandıran gsm operatoru. neymi$ hediye kontorler birikiyomu$. iyi güzel biriksin konbarada ama karde$im neden 50 kontor biriktirmeden hediye kontorlerimi vermiyorsun ki?

-konbaranızda toplam 40 kontor birikmi$. siz $imdi gidin bi 100 kontor daha alın 40 ı 50 ye tamamlayın oyle verelim hediyelerinizi, hadi anam, hadi canım
+bu mudur sizin güzide kampanyanız?
-evet nasıl?
+hmm o zaman ben gideyim 3 liralık regal alayım.
-nasıl yani?
+ yanisi $u; aradığınız ki$iye $u anda ula$ılamıyor.
melankomik
yoldan geçenlere bedava ve hatta zorla hat dağıtmaya devam ederse 2 yıl sonra 100 milyon kullanıcıya ulaşması muhtemel olan gsm operatörü.
nerobianco
adında turk barındırıp atatürk gibi ulu bir önderin anlatıldığı hem de böylesine coşkulu bir günde vizyona girecek filmden elini eteğini çekmiş bu satılmı$ $irket.kaliteliymi$ her yerden çekiyormu$ sikceller dönüp bakmam artık.
independence
artik bana $urda indirim var burda indirim var demesin istiyorum, ilgilenmiyorum magazalarin indirim smsleri ile. illa diyecekse de barlardaki happy hourslardan konu acsin, onlarla alakali sms yollasin istiyorum.
gicikcik
olimpiyatları kazanamadığımızın ertesi günü hemen kazanamamazın üzüntüsünü anlatan reklamı yayınladılar.anladık hazırlıklısınız her duruma hazır reklamınız var da böyle de çok komik olmuş.az bekleyeydiler iyidi.daha samimi olurdu en azından.
bugün tv de kanallarda dolanıyordu:
http://tinyurl.com/n9jmzxt
gerzekparatoneri
ey sevgili turkcell yetkilileri; biz oyle bir milletiz ki, somuruluruz, dolandiriliriz, ses cikarmayiz. lakin soz konusu olan bam telimizse, konusuruz, gerekirse sesimizi de yukseltiriz. sen kaybettin turkcell. simdi kaybetmekten korktugun müsterilerinle rukuya er. hoscakal, esen kal. sevgiler...
kuru gurultuye terlik atan insan
kendilerini terk etmek için sms yoluyla bildirimde bulunan müşterilerine;
"efendim, biz de çok üzgünüz bu durumdan. şirketimizin böyle bir beyanatı olmamıştır ve olamaz da.. yalan bir haberle karşı karşıyayız. gereken açıklama en kısa zamanda kamuoyuna yapılacaktır" gibi ezberlenmiş bir cevabı ve şahsın kendisini direkt olarak arayarak veriyorlar...

...kıvırcıklar!!!
aysemayse
çocuklarımızı boğazın pis sularına atmadıklarını umduğum gsm operatörü. ayrıca son bir kaç aydır bana fena kazıklar atmaktalar.
civeng
turkcell superonline, internet, ses ve görüntü hizmetleri sunan metronet’i satın almak üzere pay devir sözleşmesi imzaladı.

http://www.sabah.com.tr/teknoloji/2014/02/04/turkcell-sirket-satin-aldi
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol