sony

0 /
galahad
Perşembe günü playstation 5 ve geleceği hakkında 40 dakikalık bir sunum gerçekleştirecekler. Sunumda, yenş duyurulan vr setinden haber olmayacak.

Beklenenler;
- yeni god of war oyunundan görüntüler
- the last of evreninde geçen yeni multiplayer oyun ( bu yüksek ihtimalle gösterilecek ve benim de senelerdir beklediğim oyun )
- yeni silent hill projesi

independence
dunya genelinde tv ve bilgisayar alaninda calisan 5500 i$cisi ile yollarini ayirmak zorunda kaldigini acikladi.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25780171.asp
sizofrenhukukcu
en hızlı şarj olabilen mp3 leri üreten markadır. yarım saatte şarj olan mp3 yaklaşık 18 saat dayanmaktadır. ses kalitesini geçtim sırf bu yönü ile bile tercih edilebilinir.
orion
vaio vgn-11 serisi laptoplarıyla hayal kırıklıgı yaratan, beni uzunca süre ugraştıran, bu seri haricinde herşeyi ile mükemmel japon firması, örnek vericek olursam 8 yıl önce aldıgım playstation’un gamepad’i halen çalışmaktadır kardeşimin her yenilgiden sonra duvara atmasına ragmen, sadece bu degil elbette, velhasıl sony benden okey almıstır her anlamda gerçi benim onayım pek de mühim degildir ya olsun..en iyi en kaliteli,en süperi,en hedesi demek yerine kısaca it’s a sony demişler
forlindon
80 milyar dolarlık yıllık gelirleri ile dünyanın sayılı şirketleri arasında olan ve ikiyüzbini aşkın çalışanıyla büyük bir marka haline çoktan gelmiş,sadece japon değil diğer uluslardan girişimcilerin de bünyesinde çalıştığı büyük topluluk...
capt it all
kulaklık olayında sıçmış marka. jacklerinde kesin bir arıza oluyor. ya tam oturmuyor, ya da tek kulaklıktan ses gelmiyor, azıcık oynatmanız gerekiyor jacki. üselik bunu garanti kapsamına da almıyor.

kulaklık için ideal marka; (bkz: philips).
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol