selena

0 /
maliyeci
iki kuruş para kazanıcaz diye çocukların beyinlerini siktikleri bir dizi.rtük bu olayların neresinde duruyor bilmiyorum kesinlikle.nasıl bir anlayışlara sahipler bilmiyorum.

sana ne oluyor diyebilirsiniz ama yaram derin... geçen gün bir hababam sınıfı seyredeyim dedim,sinirimden kendimi kaybettim.içinde sigara içme sahnesi var diye yaklaşık 10 dakikalık bir kesintiye uğrattılar.bu filmin orjinalliğine bir saldırıydı şüphesiz.ayrıca "eşşoğlu eşek" lafını bile kesecek seviyede sansüre maruz bırakıldı son yıllarda artan seviyede.bu kadar büyük bir başyapıta böyle bir saygısızılığı bu bünye kaldıramaz nitekim.

bizim ufakken ve hala daha espiritüel zekamızın gelişiminde büyük payı bulunan hababam sınıfı ve kemal sunal filmleri bu uygulamaya tabi tutulurken,sokaktan toplanan 3-5 salak çocuk ve ikinci sınıf dizi oyuncularıyla,aptalca çekilen bu sihirli annem,selena,acemi cadı gibi dizilerin günün her saatinde karşımıza çıkmasına tahammül edemiyorum.rtük’ün ciddi anlamda gözden geçirmesi gereken konular var...
karpuzz
reklamlarını bile görmeye dayanılamayacak dizilerden.
yazık onca paraya, kostume, sabahlara kadar çalışan ekibe, emeğe.
van ness
türkiye de yapılmış en başarısız , basit, gereksiz ve acemi yapımlardan biri. bunun yerine her hafta tosun paşa seyrederiz biz bilgi sözlük olarak.
igor
surekli aaaaaaaaaaaaaa dunya adaleti sevgi baris gibi kelimeleri kullanirken hayatimda gordugum en yapmacik en salak rol yapan bir grup oyuncumsunun televizyon onundeki sebeklikleri ile unlu dizi, zap yaparken tesaduf geldigim bu dizide cocuk karakterlerin surekli birseylere sasirmasi enteresan bir durum ve arkasindan bagirarak salak salak kosturmalari da ayri bir tartisma konusu, diziyi yetiskin biri izlerken ikinci dakikadan sonra "yeteeeer susun lan" seklinde cinnet gecirmeside yuksek ihtimalli bir durum lakin kafa sikmekte..
maynardseche
yayından kaldırılmamakta ısrar edilen bir dizidir. cocukların oturup saatlerce ben niye kaybolmuyorum diye ağlatan dizidir. dizi sonunda cocuklar psikolojik bir darbe almıslardır.bende selena olcam diye kendilerine zarar veren cocuklara rastlanılır. gayet ciddi bir durumdur.
pistazie
gayet gereksiz bi dizidir hatta berbat bi dizidir 3 kız kardeş vardır ve isimlerinin ilk 2 harfi alınarak(se-lin,le-yla,na-zlı) oluşturlmuş selena ve sihirleriyle ilgili bi dizidir
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol