selçuk üniversitesi

magilkaya
fakülteleri arasindaki uzaklik dolayisiyla ogrencilerin yuzunde hep bir hasiktir ifadesi. biraz yakin olsalardı, bole rüzgar yemezdik. arada bir insanin yüz felci geciresi geliyo. ama bu aralar iyi allah bu küresel isinmayi icat edenden razi olsun. ayrica suan kampusteki tramvay çalismasi yuzunden ortalik felaket...
edit: rixos kampusun icinde degil ama kampusun arazisi icinde oldugundan kampusun icinde oldugu farzediliyor.
igor
konya ya ve selcuk universitesine cok kez gittim ancak kampusun icersinde otel var mi supheliyim sakin kampusun disinda olmasin o otel..
henuz uc yasinda bir kardesim var
genel olarak rixos oteli kampüsün dışındadır, fakat selçuk üniversitesinin sahip olduğu arazilere bakıldığı zaman buraların rixos otelinin biraz ilerisinden (toki’leren) başlayıp dağın tepesindeki köyü içine alacak kadar geniş olduğu görülecektir. eğer arazi’nin içinde olması onu selçuğun yapıyorsa içinde bir köy ve toki toplu konutlarda var.
tamu
danıştay’ın yürütmeyi durdurma kararına rağmen türbanlı öğrencileri kabul etmeye devam eden tek üniversite durumundadır şu anda.
krasnador
okyanus akımıyla adını iyice duyuran üniversite. ayrıca yeni bir uygulamayla fakülte kimlik kartı adı altında para toplayan kurum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol