samanyolu tv

0 /
netman
cizgi filmleri bile dinsel iceriklidir. sirinler isimli cizgi filmde "laa ilahe illallah" diyerek danseden sirinler gormustum.. ve bir arkadasin soyledigine gore he-man golgelerin gucu adina yerine "allahim bana guc ver" diye bagiriyormus...
nick nicki nickince
belgesellerine dini yorumlar katmayi unutmayan kanal: ’rizkinin pesinde kosan aslan’, ’bu aslan ile bilmem ne arasindaki tek benzerlik yaratanlarinin bir olmasi’ ve daha niceleri...
cocabora
bi de kanalın bi kaç değişik versiyonu ve çok daha mutaasıp versiyonları vardır!selam tv,hilal tv vb...adamlarda iyi para var;kanal d cızırtılı ve karıncalı çıkarken bu kanallar net valla!
hoys
televizyonla zaman gecirilecekse en cok seyredilmesi gereken tv kanalı oldugu halde, zaman ayirip seyredenlerin sayisinin az oldugu tv kanali.
mitili
haber sitesinde yazilan yorumlar icin degi$ik bir uyarisi var. $oyle:

"kufur, hakaret ve beddua iceren yorumlar degerlendirmeye alinmamaktadir. lutfen imla kurallarina uyalim ve html kodlari kullanmayalim"
westkhan
yusuf yuzlu 82boyut gibi programların yapımcıları dahil tüm yaönetim kadrosnu uzya giden ilk türkler olmasını istediğim kanalımsı kuruluş
kekec
zaman gazetesi ile aynı görüşten ve cemaatten insanların yönettiği kanal. her sektörde olmak için çaba sarf eden kişiler kurmuştur. sırlar dünyası en tutulmuş programıdır.
dark blue
geçtiğimiz sezon yağmurdan sonra adlı, senaristinin gündemi birebir takip ettiği anlaşılan bir diziyi yayınlayan kanaldır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol