regl

0 /
darth sidious
kadinlara ozgu aylik olusum. aylik deselerde 20-25 gunde bir olur. kadinlarin killik yapmasina zemin hazirlar. asli fransizca duzenlenmek manasindadir. nedense kadinlar duzenlenmez daha da bozulur. kadin kisisi size bana iyi davran reglim. diyebilir. siz de davranamam bende cenabetim diye karsilik verebilirsiniz.
imgoindeeperunderground
hic bir canli bu kadar kanayip yasamaya devam edemez gibi bir cumle vardi, iste o kanama esnasina verilen isimdir. bel agrisi, bas agrisi, sinir bozuklugu, karin agrisi, popodan yururken orkid hisirtilari gelmesi gibi yan etkileri vardir.
abajur
kadinlarin ped takmalarina ve kendilerini, bir kiz arkadasimin tabiriyle soyluyorum, ordek gibi hissetmelerine sebebiyet veren periyodik akinti.
ups
kiz arkadasinizi ayda bir kez gorebiliyorsaniz buna rastlamamasi icin elinizden geleni yapmaniz gereken donem...
angelus
sevgilileri birbirine yaklastiran fizyolojik aktivitedir. zira sicak su torbasi ile sancilara karsi savasildigi zaman muhtesem pirim yapabilirsiniz sevgili nezdinde.evet.
melusine
bayanlarin her ayin en az bir haftasini agrilar icinde yasamasina sebep olan ergenlik donemiyle birlikte ortaya cikan durum.halk arasinda adet olarak da gecer.adet oncesi de adet suresince de gunluk yasami etkileyecek rahatsizliklar yasanabilir.
(bkz: adet oncesi sendromu)
hobaa
olmaya yakın azma,ayıpçı rüyalar görme gibi yan etkileri mevcuttur.sevmese de hiç bir kadın regl olmayı,olamayınca da bunalım yapar.
lactamento
kontrol dışı gelişen fiziksel bir olay. bazı saçma takıntılara yol açar. kullanması bilindiğinde müthiş bir nisan şakası olur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol