pamuk prenses

0 /
goretomb
yamuk prenses versiyonlari ile tv ekranlarinda arz i endam eden masal kahramanidir.
ayrica adina cekilen tek cdlik bir de porno film vardir.ilk sahnede kevase prensesi orman ortamlarinda bularak eve getiren 7 cuce ile orgy sahnesi, ardindan cadaloz kisinin aslinda zehirlemesi icin yollandigi tokmakci ile itis kakis yapilan sahne ve yakisikli oldugu iddia edilen prensle uzun suren itis kakis sahnelerine prensesin hizmetci kizla yalasmalari da eklenince ortaya seyreden kisinin cocuklugunu sorguladigi bir film cikmis.
ithilquessir
dedesi yasinda yedi yasli adamla ormanda birde utanmadan mustakil klubede yasiyan sozde prenses. daha sonra bi prens bulucam diye cekmedigi numara kalmamis, masumane bir cadiyi pis emellerine alet etmistir.
beyaz atlara olan tutkusunun temelleri ugur dundar tarafindan arastirilmaktadir.
hexagram
"ayna ayna sole bana benden daha guzeli var mi" sorusun cevabi olan kadin. opulerek uyandirilan, acilarin kadini, masal kahramani.
satolina
kevaşeliği sayesinde 7 tane cüceyi aynı anda idare edebilen ,bunla yetinmeyip avcı ve prensle de her fırsatta tensel temasa geçen koca popolu ,motor karakterli ,kafasında at yarragında kelebek modundaki kurdalesiyle dolaşan ve çoluk çocuga " sevimli bu hatun" die kakalanmaya çalışan dandik bi masal kahramanıdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol