murat kosova

0 /
ups
felaket futbol bilgisinin yaninda bir de cm hayranligiyla ve guzel mac anlatimiyla gonlume taht kurmus,liverpool forever insan..
sinirsahibi
indianapoliste dunya basketbol sampiyonasinda turkiye ispanya maci:
murat kosova: hakemler olaya biraz fransiz galiba batur abi!
baturabi: yok muratcim hakemlerin ikisi de ingiliz.
p t n
futbol bilgisiyle ebesininki dedirten ama nba de o kadar da tat vermeyen cok sevdigim iyi niyetli bir spor kisisi. okan karacan cahilini nasil hala barindiriyorlar boyle bir beynin yaninda anlamiyorum.
p t n
nba’nin surekli heyacan barindirdigini dolayisiyla surekli bagirmaya gerek kalmadigini anlamasi gereken iyi niyetli kisi.
seyhmerat
isini cok severek yaptigini dusundugum kisi..zira bu is bana verilse bende bir sporsever olarak seve seve yapardim.adam hem en sevdigim sporlarda yorumcu olarak yer alabiliyor,hemde ingiltere,ispanya gibi ulkelerin birinci lig maclarini ve nba maclarini anlatiyor.bir sporsever daha ne istesin...
pur3vil
dun aksamki macta shaq’in smacindan sonra
’’uuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvv o’neal ne smacti’’ die bagirarak benn benden almis hayran kitlesine benimde dahil oldugum spiker.
emir
türkiyenin gerek futbol gerekse basketbol maçlarında sesini duymaya çok alıştığı başarılı spor spikeri.
cartman
liverpool taraftarlığı nereden geliyor?

"küçüklüğümde liverpool avrupa’nın en iyi kulübüydü. dalglishleri seyrederek liverpool hastalığı başlamış. zaten babam da bir yurt dışı ziyaretinden bana liverpool forması getirmişti. o zaman sevgim daha da artmıştı."
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol