murat kosova

0 /
chuck
türkiyenin en iyi maç spikeri.bütün spor dallarıyla yakından ilgilenir.son yıllarda kaan kural ile çok iyi bir ikili oluşturmuşlardır.19 ağustos türkiye litvanya maçının son 17 saniyesinde "yetişiiin yetişiiin!" nağraları duyulmaya değerdi...
halukarnas
hangi spor branşı olursa olsun canlı anlatımlarından ayrı bir tat aldıgım sunucudur.özellikle zlatan ibrahimoviç’in harika bir golünden sonra sanki kendi atmışçasına "zzzzlllaaattttaannn ibbbraaahiiimmmovvviççç" şeklindeki haykırışı hala kulaklarımdadır.bunun yanında ntv radyo’nun reklamlarında merhaba diyor beşiktaş taraftarına şeklinde bir cümlesi vardır ki olayı bitirmiştir.
orqn
türkiyenin açık ara en iyi spikeri.basketbol,futbol,golden league hiç fark etmez hepsinin anlatımında inanılmaz başarılı.gece yarıları harikulade anlattığı nba maçlarıyla uykumuzu açan adam.ayrıca yıllar sonra ilk defa bugün sakallı çıktı ekran karşısına.pek yakışmamış mı ne sanki.
parasempatik
bir spiker nasıl bu kadar kötü olur anlamıyorum.şuan anlattığı maçı bırakıp bilgi vermeye başlamıştır ve son olarak bu adamı gördüğümde kanalı değiştiriyorum.
hastasiempre
beşiktaş sj fenerbahçe maçında bir tek doğrudan fenere övgü yapmadı bi an fenerbahçe oli maçının tekrarını veriyolar sandım. be adam fb tvde mi çalışıyorsun? eyvallah fenerlisindir ama böyle yapılmaz. bi maçımız var tadında bırakalım dimi?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol