matrax

0 /
expert3
telefon ile katilanlarin basina ne gelecegi belli olmayan, super zevkli radyo programi. alem fm’de yayinlaniyor bu program.
esek sipasi
bu sene de program yapimcisina veya programin kendisine rayad odulunu kazandirmasini umit ettigimiz, dinlerken zevkten ve gulmekten 4 kose oldugum radyo programi.
blackpresser
nasılsın sorusuna verecek yuzlerce cevabı olan zeki kayahan coskun’un programı.

-nasılsın?
-aman soyle bir guzele vurayımda turuncu turuncu parıldayayım kaygısını tasımayan aksam gunesi gibiyim... alnı acık ve mert... ya sen?
respinardi
son 6aydır eski tadını vermiyen nerde o eski matrax dedirten eglence şamata muhabbetten çok şarkı çalınan radyo programı
tombik
23:00 02:00 saatlari arasında alem fm de zeki kayahan coskun’un yapmış olduğu programın ismidir.programa canlı yayında baglanan vatandaşlara yaptırdıgı ilginçliklerle ilgi odagı olmuştur.ayrıca programı sonlandırırken çaldıgı ninni çok etkileyicidir.
isimsiz kahraman
ayten hanım, oflu hoca, aysel hanım, vur ali, denizlili ud çalan güvenlikci:gibi devamlı katılımcılara sahip zeki kayahan coşkun programı. dinlemesi zevkli bir kaç radyo programından biridir. ayrıca grup guttirik ismini alan müzik gruplarının sanatta zıt kutupları zorlaması takdire şayandır.
1810
bi kaç kez canlı yayına katılmak gibi atraksiyonlarım olmuş, sıkıcı gecelerin ebedi kurtarıcısı..
ketildakiiguana
morele ve o an içinde zırnık kadar da olsa yaşama sevincini yeniden bulmak isteyenlerin arayanların dinlemesini tavsiye ettiğim süper adam zeki kayahan coşkun’un yaptığı güzel program.zeki kayahan coşkun yazar bir kişiliktir ayrıca.son kitabı ^^meğer annem haklıymış^^..
fastjunkie
10 temmuz 2007 gecesi bağlanıp gecenin kahramanı olmuştuk.
deprem araştırma merkezinden gelip fayı doldurmak için silikon aramıştım, gece gece denize girmem de cabası..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol